Jump to content


AV Impuls


brca

Recommended Posts

Svoje izvore ću zadržati za sebe, radi dalje sigurnosti.

No, ti ih i sam, verovatno, znaš.

Ponavljam i tvrdim da to apsolutno nije istina.

Dakle, iz tebi znanih razloga a ocigledno u dogovoru sa nekim, tendenciozno pises neistine.

Kao sto vidis, niko se nije javio da potvrdi te lazi.

Da nisi mozda cuo za jos neki moj brend da je kvarljiva roba? Lazi ups! Sorry! Kazi slobodno. ;)

P.s.

O kakvoj sigurnosti radi koje neces da otkrijes ime lazova pricas? On se boji posledica svojih lazi? Pa dobro, to je normalno. Evo, javno obecavam, necu mu nista, neka dodje , izvini se i prizna da je lagao i "mirna backa". ;) eto, jel ok? :)

Link to comment
Share on other sites

Bujo, prijatelju, druze, brate... nije stvar u tome da li ces ti svoje izvore zadrzati za sebe, ili ne...

Ako sam dobro razumeo, ti znas ko je u pitanju, vidim i da je pisano u mnozini, pa da ne bi ispalo kolektivno jajarenje, ili jos gore atakovanje na jednog distributera kao produkt novoustanovljnenih forumskih pravila... jednostavno, prenesi "njima" da se pojave i javno (po)kazu sta imaju, to je to. Ako se pojave - LEPO, a ako se ne pojave, onda ce jedino ispasti da si ti ovde znas i sam sta, u sta ja iskreno ne zelim da verujem. ;)

Ti i sam znas kako je bilo kada sam ja Mladji, i ostatku ostrascenog dela DY ekipe (iako i sam imam DY) sasuo sve ono sto sam imao, jasno i argumentovano, a u vreme kada to niko nije smeo po pitanju DY da pisne na forumu.

Tek posle se "otvorilo" da se to desavalo i drugima, u to vreme mnogo cenjenijim clanovima, itd, itd... znaci, ili direkt u celo, ili... ;)

Pozz

Link to comment
Share on other sites

E ovo su vec ozbiljne stvari i optuzbe u igri!
Utoliko je ozbiljnije sto se coveku direktno podriva kredibilitet (koji je u konkretnom slucaju izuzetno bitan) na najotvoreniji moguci nacin, a bez konkretnog dokaza koji se izbegava dati.

U ovom slucaju mora da vazi princip: ili dokazi tvrdnje ili povuci rec.

U suprotnom steta prouzrokovana tvrdnjama bez dokaza moze biti prilicna.

Link to comment
Share on other sites

E ovo su vec ozbiljne stvari i optuzbe u igri!

Utoliko je ozbiljnije sto se coveku direktno podriva kredibilitet (koji je u konkretnom slucaju izuzetno bitan) na najotvoreniji moguci nacin, a bez konkretnog dokaza koji se izbegava dati.

U ovom slucaju mora da vazi princip: ili dokazi tvrdnje ili povuci rec.

U suprotnom steta prouzrokovana tvrdnjama bez dokaza moze biti prilicna.

 

Sto je, licno mislim, i osnovni  motiv i cilj ekipe koja stoji iza Bujodragovog javljanja na temi. 

Link to comment
Share on other sites

Ovdje a i u "zemlji" Hegela, nikakve, ama bas nikakve vijesti ili znakova o problemima, cak sta vise, samo zadovoljni kupci.

Neko se zali na zvuk, neko ga obozava ali o kvalitetu su samo pozitivna misljenja!

 

 

I broj prodatih uredjaja je mnogo, mnogo, mnogo veci nego tu, cisto zbog statistike!

 

Bujo, ocito da trebas da nadjes zenu/muskarca ili sta ti ja znam vec po tvom izboru i da malo njih ....s .... izgleda da si pun ko sibica! 

Link to comment
Share on other sites

E ovo su vec ozbiljne stvari i optuzbe u igri!

Utoliko je ozbiljnije sto se coveku direktno podriva kredibilitet (koji je u konkretnom slucaju izuzetno bitan) na najotvoreniji moguci nacin, a bez konkretnog dokaza koji se izbegava dati.

U ovom slucaju mora da vazi princip: ili dokazi tvrdnje ili povuci rec.

U suprotnom steta prouzrokovana tvrdnjama bez dokaza moze biti prilicna.

Nije samo u pitanju kredibilitet .

Uredjaje koje prodaje on ne proizvodi vec je njihov distributer i obezbedjuje adekvatan servis ako dodje do kvara u garantnom roku.

Distribucijom ili prodajom on sebi i svojoj porodici obezbedjuje EKZISTENCIJU , a nama krajnim kupcima mogucnost da u svojoj zemlji kupimo i ostvarimo garanciju na NEKE od vodecih HiFi marki (brendova).

Pri svakoj osudi treba biti maksimalno obazriv , pa ako su sve mogucnosti reklamacije istrosene , nastupiti na drugi nacin.

Mislim da su se nisu obratili na pravu adresu.

Link to comment
Share on other sites

Mene jedino zanima da li su kvarljivi Hegeli izašli iz Simine butige ili su nabavljeni nekim drugim kanalima.

 

Mene zanima pre svega da li ti ''hegeli'' uopšte postoje ili se radi o izmišljotini radi ''osvete'' zbog nekog prepucavanja u dugim temama...

 

Å to je najgore, Ljuba je doneo ispravnu odluku da se postovi viÅ¡e ne briÅ¡u, e sad poÅ¡to je ''ovo Srbija'' sve Å¡to je suÅ¡tinski dobro mi oÄigledno moramo da već prvi dan zloupotrebimo, namažemo g...., pljunemo na bilo Å¡ta Å¡to je pozitivno...

 

Po ustaljenom scenariju, sada Ljuba ima puno pravo da kaže nešto tipa: ''...tražili ste, gnjavili ste me, pljuvali ste me...i evo na kraju sam vam udovoljio i šta ste uradili već prvi dan?''.

 

Ja ne bih zaista mogao ništa da mu prigovorim kada bi tako nešto rekao. TO SMO MI !

 

PS Da li vam je ovako nešto poznato i iz drugih oblasti života?

Link to comment
Share on other sites

I taj podatak odakle su uredjaji nabavljeni i kako opet ne znaci da je marka *****, jer u celoj prici ima nesto i do rukovanja uredjajem. Takodje, ne spominje se (jos) nigde da je uvoznik odbio da uzme uredjaj u garantnu ili vangarantnu proceduru . . . Dajte da se vide argumenti, ukoliko postoje . . .

Link to comment
Share on other sites

I taj podatak odakle su uredjaji nabavljeni i kako opet ne znaci da je marka *****, jer u celoj prici ima nesto i do rukovanja uredjajem. Takodje, ne spominje se (jos) nigde da je uvoznik odbio da uzme uredjaj u garantnu ili vangarantnu proceduru . . . Dajte da se vide argumenti, ukoliko postoje . . .

 

Ovo je jako bitno 

Link to comment
Share on other sites

Nije samo u pitanju kredibilitet .

Uredjaje koje prodaje on ne proizvodi vec je njihov distributer i obezbedjuje adekvatan servis ako dodje do kvara u garantnom roku.

Distribucijom ili prodajom on sebi i svojoj porodici obezbedjuje EKZISTENCIJU , a nama krajnim kupcima mogucnost da u svojoj zemlji kupimo i ostvarimo garanciju na NEKE od vodecih HiFi marki (brendova).

Pri svakoj osudi treba biti maksimalno obazriv , pa ako su sve mogucnosti reklamacije istrosene , nastupiti na drugi nacin.

Mislim da su se nisu obratili na pravu adresu.

Iz ovog sto sam procitao i malo se raspitao te razmislio o desavanjima na forumu, mislim da nisi u pravu. Organizator ove ogavne ujdurme se JESTE obratio na pravu adresu. Ovo je direktan i licno obojen napad ne na Hegel nego na Simu. Buja je samo vojnik koji je prihtatio da se eksponira javno. Vrlo sam iznenadjen. Do sada mi je bar ovako na forumu delovao kao pristojan covek. Ovo je dno dna. Nemam reci.

Link to comment
Share on other sites

 

Bujo, ocito da trebas da nadjes zenu/muskarca ili sta ti ja znam vec po tvom izboru i da malo njih ....s .... izgleda da si pun ko sibica! 

Hvala Infi na pozornosti, nisam znao da sam toliko popularan i pracen. Hoces i Twitter?

Btw: Ako si prav, budio onda i konsekventan i ne preskaci druge!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...