Jump to content


AV Impuls


brca

Recommended Posts

Hvala na cestitkama, narocito na ovoj iznad... :)

 

Info:

Three Neat loudspeakers have been included in HI-FI CRITIC magazine's 2014 Awards.
The Ultimatum XLS, The Iota, and the Motive SX2.

 

 

"That open and incisive top end was immediately obvious when these speakers were connected onto the end of my regular system. It ensures superior fine detail, as well as a superior openness and transparency"

post-9869-0-98267100-1420462984_thumb.jp

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Bujodraze, ovo nije tvoj recnik, jel ti neko hakov'o nalog?

Slovom i brojem - ni jedna aktivirana garancija, ni jedan kvar na Hegelu za pet godina distribuiranja brenda.
Zvanicni serviser za Hegel je Misa Lukic servis Imperial. Ko ne veruje moze da proveri direktno na pravom mestu.

Mene licno zanima ko ti je to rekao, za koji uredjaj ti je rekao. Mozes li da nabavis serijski broj da utvrdim da li je to legalno uvezen uredjaj ili o cemu se radi?
Hvala.

P.s.
Ako neko ima problem sa bilo kojim uredjajem neka se slobodno meni javi. Nabavicemo servisno uputstvo, popravicemo. Ne sme tu da bude problema.

Link to comment
Share on other sites

Hm, OK ako je tako. Hvala.

Videćemo šta će dalje da se dešava.

Evo, u maniru ovog foruma: Upućeni će se sami javiti.

Ili neće, ako su jajare.

 

Zaista mislim da neko drugi pise sa ovog naloga, ovo nije Bujodrag. 

 

Znaci, po tvojim saznanjima takvi postoje, samo je pitanje hoce li se javiti ili nece jer su jajare?

 

Hajde ljudi, nemojte biti jajare, javite se.

 

Prosta stvar.

Jesu li neki sa ovog foruma popravljali Hegele?

Molim da se jave.

 

Ja takodje molim da se jave ako takvih uopste ima. Naravno, razgovaracemo o poreklu tih uredjaja, serijskim brojevima, ne bi bilo lose slikati te uredjaje, slikati i postaviti fotke garantnih listova, cisto da vidimo da li tih uredjaja zaista ima i ako ih ima zasto se niko nije javo zastupniku za pomoc?

 

 

@bujodrag (ili ko god da si)

 

zamolio sam da mi odgovoris na pitanje od koga si cuo da je Hegel djubre kvarljivo? Kako se zove? Koji uredjaj ima? Da li je sa ovog foruma?

Evo, ponovo molim da mi se odgovori na ova pitanja. 

Link to comment
Share on other sites

He,pa svaka je nordijka "vrela",inache bi se smrzla na onu ladnocu.Nisu vikinzi bili blesavi da otimaju neke medjede sa brojem cipela chetres shes

 

bJ33om2.jpg

 

 

Flying.gif ------------------------------------------------- Flying.gif ------------------------------------------------- Flying.gif

Tu je negde kao Marija Kilibarda .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...