Jump to content


AV Impuls


brca

Recommended Posts

Posetio juce AVI, prvenstveno da cujem novi Carbon, nazalost gramofon nije bio prikljucen, ali je zato vizuelni utisak odlican, stvarno su ga skockali, mislio sam da ce zbog klavir laka da izgleda kicasto, kad ono naprotiv. Dizajnersko malo remek delo, jednostavno a dobro.

Pazaren Brush It cetka, to mi je bilo bas neophodno. Naravno Sonic opet nije bio tamo.

Dobro bre TutiFruti :order koliko puta sam zamolio i tebe i ostale da kad dolazite pustite sms ili se javite? Pa ja sam k'o kurva, svi znaju moj br telefona... :D

Carbon je bio namesten i podesen, spreman za slusanje ali Srdjan to nije znao....

Evo bio danas RadeZeka da poredimo Carbon sa 2MRed i njegov Thorens sa nekim nadrkanim MC Ortofonom.

Bas mi je zao sto se opet promasismo. :(

Link to comment
Share on other sites

Dobro bre TutiFruti :order koliko puta sam zamolio i tebe i ostale da kad dolazite pustite sms ili se javite? Pa ja sam k'o kurva, svi znaju moj br telefona... :D

Carbon je bio namesten i podesen, spreman za slusanje ali Srdjan to nije znao....

Evo bio danas RadeZeka da poredimo Carbon sa 2MRed i njegov Thorens sa nekim nadrkanim MC Ortofonom.

Bas mi je zao sto se opet promasismo. :(

Bio sam u prolazu pa sam iskoristio priliku da svratim, istina, nisam ni pitao Srdjana da li moze da se cuje Carbon.

No nema veze bice dana.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Hvala Suco.

Mislim da smo odrzali dobru prezentaciju, potrudili se da sklopimo sisteme pristupacne po ceni nekom imaginarnom "prosecnom" kupcu . Konkurencija je bila jaka ali je cenovni razred daleko iznad ovoga sto smo mi prikazali.

Drago mi je ako smo u tome uspeli. Mislim da se nismo obrukali. :)

Hegel je dobar brend, mislim da ce se za njega tek cuti u svetskim razmerama.

Hvala svima na poseti, bilo je zadovoljstvo druziti se sa vama. ;)

Link to comment
Share on other sites

Pro-Ject Pre Box DS

Stereo Line preamplifier

Kako se pokazao u kombinaciji sa nekim drugim ampom ,(osim Pro-Ject-a) ?

Moze neka zanimljiva prichica o ovom uredjaju ?

mislim da se nisi obratio na parvu adresu ako zelis relevantne informacija! ovde mozes da dobijes samo jos jedan hvalospev u nizu...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Postovani,

imam izvesnih problema sa Arcam A18 FMJ pojacalom i odmah da napomenem nije kupljeno u Vasem cenjenom salonu vec u Madjarskoj u Budimpesti!Posto nisam u mogucnosti da odnesem pomenuto pojacalo u servis u mestu gde je kupljeno,jer to mi se ne bi finansiski isplatilo.Pa me zanima da li istu tu garanciju mogu da ostvarim kod Vas,odnosno u Vasem servisu?

S postovanjem,

Nikola

Link to comment
Share on other sites

Postovani,

imam izvesnih problema sa Arcam A18 FMJ pojacalom i odmah da napomenem nije kupljeno u Vasem cenjenom salonu vec u Madjarskoj u Budimpesti!Posto nisam u mogucnosti da odnesem pomenuto pojacalo u servis u mestu gde je kupljeno,jer to mi se ne bi finansiski isplatilo.Pa me zanima da li istu tu garanciju mogu da ostvarim kod Vas,odnosno u Vasem servisu?

S postovanjem,

Nikola

Nikola, hvala na javljanju.

Za pojacalo kupljeno van teritorije Srbije sustinski gledano ne vazi garancija u Srbiji. Garanciju izvorno daje uvoznik, ne proizvodjac. Proizvodjac je duzan da distributeru omoguci izvesnu podrsku u resavanju problema a na distributeru je da to finansijski i servisno isprati.

Ipak, javite mi se posle vikenda na 063/211-262, spremni smo da pomognemo. :thumbsup2 Ne mogu da obecam potpuno besplatan servis, jer ne mogu iz ove perspektive da znam o cemu se radi odnosno kakav je tip kvara u pitanju, ali cu se truditi da tako bude i da Vas cela "operacija" u najgorem slucaju kosta simbolicno. Kada serviser pregleda pojacalo bice jasnije o cemu se radi.

Ocekujem Vas poziv. :)

Pozdrav,

Sima

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Nikola, hvala na javljanju.

Za pojacalo kupljeno van teritorije Srbije sustinski gledano ne vazi garancija u Srbiji. Garanciju izvorno daje uvoznik, ne proizvodjac. Proizvodjac je duzan da distributeru omoguci izvesnu podrsku u resavanju problema a na distributeru je da to finansijski i servisno isprati.

Ipak, javite mi se posle vikenda na 063/211-262, spremni smo da pomognemo. :thumbsup2 Ne mogu da obecam potpuno besplatan servis, jer ne mogu iz ove perspektive da znam o cemu se radi odnosno kakav je tip kvara u pitanju, ali cu se truditi da tako bude i da Vas cela "operacija" u najgorem slucaju kosta simbolicno. Kada serviser pregleda pojacalo bice jasnije o cemu se radi.

Ocekujem Vas poziv. :)

Pozdrav,

Sima

Bravo Simo....tako se drzi radnja,sve POHVALE!

Link to comment
Share on other sites

+ 1 :thumbsup2

Takodje... Nadajmo se da ce Nikola naci nacina da prenese pozitivno iskustvo proizvodjacu. Samo koliko da znaju da njihov proizvod ovde ima valjanu podrsku i ko je pruza.

Nesto na sta bi mi, kao kupci, trebalo da obracamo veliku paznju prilikom odabira. Ne samo da li je sprava zvucno zadovoljavajuca itd, vec i kakvu podrsku mozemo da ocekujemo po kupovini. Meni je drago da znam da Sima nije samo "tallker"...

Ne znam kako drugi rade ali ovo je za ozbiljne bas onako kako treba da bude.

Ziv bio i sve najbolje u Novoj!

Link to comment
Share on other sites

Sonice,mnogo si pohvala dobio,ajde za ljubaznost u salonu zasluzeno,medjutim imas minus za mlaku prezentaciju svojih uredjaja.

Zasto je Epos manje zastupljen u forumskim preporukama od npr.Monitor Audia ???

Zasto je bolje kupiti novu kutiju od polovne,posebno vintage...?

U chemu je napredak kod novih modela...?

Ima toga...jos...

:cheers

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...