Jump to content


AV Impuls


brca

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
Bio danas u AV Impulsu kod g-dina S.Krge (na zalost nije bio Sonic tamo).

nisi svestan koliko si bio srecan

Fenomenalno iskustvo, odlicna radnja, najtoplija preporuka. Neat i Sprendor slusani na Arcam-u. Hvala na gostoprimstvu...docicemo opet :nerd

ponesi pare pa i kupi nesto, za promenu (to bi ti rekao i sonic ali je stidljiv) :nerd

Link to comment
Share on other sites

Bio danas u AV Impulsu kod g-dina S.Krge (na zalost nije bio Sonic tamo a bas sam imao zelju da se ispricam sa njim). Fenomenalno iskustvo, odlicna radnja, najtoplija preporuka. Neat i Sprendor slusani na Arcam-u. Hvala na gostoprimstvu...docicemo opet :nerd

Hvala na lepim recima. Meni je takodje zao sto se nismo sreli, uvek ste dobro dosli. :nerd

ponesi pare pa i kupi nesto, za promenu (to bi ti rekao i sonic ali je stidljiv) 8)

Sonic nije stidljiv ali to nikad ne bi rekao, cak ni pomislio.

Kod nas uvek moze da se dodje, kupovina nije imperativ.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Svratio na kratko, ostao do kasno :D

Spendor SA 1 + Creek Evo 2, licno me je zanimala ova kombinacija posto mi je to sledeci korak, da ne kazem upgrade !

Leprsavo, brutalno, muzikalno, detaljno, bez bojenja i sa sasvim odlicnim tajmingom i basom , za ove kutije mogu reci samo :D:D !!!!

Sa pravilnim rasporedom dobija se odlicna kombinacija, podsecam da prostorija ima oko 18 m2 u salonu i to je punilo zvukom bez problema.

Atmosfera i ugodjaj na nivou :thumbsup2

Momci :)

Link to comment
Share on other sites

Svratio danas u unilateralnu posetu do brace da vidim/cujem/kupim sebi neki novi CD sto sam naravno na kraju i ucinio na sopstveno veliko zadovoljstvo.

No nisam ovo krenuo da cukam iz tog razloga. Razlog je sasvim drugi.

Dok sam fino caskao o raznim muzickim izdanjima sa gosn. Krgom ( :wave2 ) u pozadini je svirao sistem Synthesis Magnum 100 sa Arcam CD plejerom (onaj skuplji model) na Omega zvucnicima (opet ne znam oznaku modela) ali takodje skuplji model. U svakom slucaju nije mi jasno zasto tu kombinaciju nikada niko nije pomenuo (ili ja nisam procitao) jer IMHO to svira zaista sjajno - srednji i visoki sjajni, leprsavo, brzo, bas veoma OK - ma jednom recju muzika tece iza tebe potpuno neprimetno i nezamarajuce dok pricas sto u sustini i jeste neka poenta. :-)

Sve u svemu ako ste u prolazu kusajte i sami - mozda se iznenadite...

Poz.,

G.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...