Jump to content


AV Impuls


brca

Recommended Posts

Jesi li Äuo za Äoveka po imenu Alexander Graham Bell ? E, pa on će ti oko svega toga pomoći. :lol:

A najbolje je u 4 :oops: i uz :listen

p.s. To je izgleda samo za VIP, jer ni zvaniÄnog cenovnika nema na sajtu, a kamoli tog sa popustom.

Link to comment
Share on other sites

dakle, danas sam bio (i pazario) u radnji. svetski izbor, svetski izgled ali najviÅ¡e plene prodavci. natproseÄno a jednostavno i nenametljivo. svetski ali sa naÅ¡om duÅ¡om. uživao sam iako sam bio jako kratko. ima dana. hvala joÅ¡ jednom.

Link to comment
Share on other sites

I? Je'l bolje sa USB DAC-om? :listen

uz malo hacker-isanja sve je proradilo. što uložiš to ti se kad-tad vrati. ulo-io sam sate i dane i mesece u Ubuntu (i nekada u HiFi) i eto ... vratilo se ...

da, jeste bolje, definitivno. sve Å¡to se izgubi rano u lancu nikada se ne vrati ... (moja struka je Information theory ... :oops:) ostaje da pustim da sve usvira (ukljuÄujući i mene, ponajviÅ¡e) pa ću opisati tada prave utiske ...

Link to comment
Share on other sites

da, jeste bolje, definitivno. sve što se izgubi rano u lancu nikada se ne vrati ... (moja struka je Information theory ... :oops:) ostaje da pustim da sve usvira (uključujući i mene, ponajviše) pa ću opisati tada prave utiske ...

Znaci source first pristup? Ispravno i po meni, ali ocekuj da se nadje neko pametan... :listen

Jedva cekam utiske.

Link to comment
Share on other sites

Znaci source first pristup? Ispravno i po meni, ali ocekuj da se nadje neko pametan... :listen

Jedva cekam utiske.

svako ima pravo na svoje mišljenje, ali time i ja, pa se na mnogo toga ni ne obazirem ... :) utisci se polako sležu. valja sve podesiti, ima tema koju sam otvorio o tome, ali da kažem i ovde, polako hvatam konce u OS-u gde je šta od podešavanja te zvuk postaje sve bolji i bolji jer valja usaglasiti nivoe da se ne bi gubilo na kvalitetu zbog clipping-a Pro-Ject-a, na primer. polako skidam jednu po jednu zavesu i Pro-Ject i Dayens se sve bolje slažu a Ubuntu samo poslušno služi kao poštar i saobraćajac,... lice u uniformi ... :lol:.
Link to comment
Share on other sites

Ovo je tema AV Impuls. U2 razbojnika, otvorite novu tema o prioritetima u hranidbenom lancu audiofila.

Ako nastavite, ima da vas Laplasovom transformacijom teleportujem u "S" domen, gde ćete lutati od jednog do drugog virtuelnog objekta u obliku vremenski-prostorno-amplitudno neodredjenog i zbunjenog analognog impulsnog signala.

Link to comment
Share on other sites

Ovo je tema AV Impuls. U2 razbojnika, otvorite novu tema o prioritetima u hranidbenom lancu audiofila.

Ako nastavite, ima da vas Laplasovom transformacijom teleportujem u "S" domen, gde ćete lutati od jednog do drugog virtuelnog objekta u obliku vremenski-prostorno-amplitudno neodredjenog i zbunjenog analognog impulsnog signala.

jedna od posledica korišćenja Lapace-ove transformacije jeste i: Å¡to ne uÄ‘e ne može ni da izaÄ‘e ... toliko i ja neću viÅ¡e, ovo je matematiÄar u meni morao da kaže ili da pukne(m) ... :listen
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Subota -oko 13h MRMOT i moja malenkost smo se Vinilno Project-ovali kroz zvuke Nait,Epos,Spendor sazvucija :D

Te oni koji ne veruju neka dodju da cuju tu magiju Vinila za male pare :ruganje

Jest, nadasve dobro zboris starce :D A bilo je tu i Creek Destiny pojacalce i :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...