Jump to content


AV Impuls


brca

Recommended Posts

Ali Spendor(i)..... proizvode leptirice u stomaku, tlo pod nogama se izmice a pogled u daljini bludi....

Bila je to ljubav na prvi pogled kojoj je tesko odoleti.

AuuU - ovo mora da se podcrta :o

Morat ću opet da odem da smaram. Ja sam nakon prve posete ostao bez tih leptirića. 8)

P.S. A to za tlo ćemo lako. Primetio sam da imaju dosta viskija. 8)

Link to comment
Share on other sites

Ali Spendor(i)..... :o proizvode leptirice u stomaku, tlo pod nogama se izmice a pogled u daljini bludi....

Bila je to ljubav na prvi pogled kojoj je tesko odoleti.

Ista dijagnoza i kod mene : AKUTNA , NEIZLEÄŒIVA LJUBAV NA 1. POGLED ! 8)

Pooozzzdrav elikipi !

Link to comment
Share on other sites

Dr Sonic uspesno leci ovu bolest i sto je najvaznije ne treba vam knjizica, samo malo kesa ili plastike... ovo je privatna ordinacija. :lol:

Meni je uzeo pare, a nije me potpuno izlecio! Prevarant!

I dalje imam tezak hi-fi-litis, smejem se ko kreten kad god slusam muziku, jednostavno sam high. Nije da nije uradio nista, skinuo me sa upgrade-itis krize, sad sam jako zadovoljan onime sto imam (da, i crnim kutijicama :) ), ali i dalje imam hronican hi-fi-lis. Jos sad negativno utice na mene, oce da me zarazi vinyl-ijazom....

Ozbiljno, ne idite kod njega ako :

- Hocete da skroz batalite hi-fi.

- Hocete da sacuvate pare.

Prodaju mnogo lepe igracke, nema sanse da ostanete ravnodusni! :)

Link to comment
Share on other sites

Meni je uzeo pare, a nije me potpuno izlecio! Prevarant!

I dalje imam tezak hi-fi-litis, smejem se ko kreten kad god slusam muziku, jednostavno sam high. Nije da nije uradio nista, skinuo me sa upgrade-itis krize, sad sam jako zadovoljan onime sto imam (da, i crnim kutijicama :D ), ali i dalje imam hronican hi-fi-lis. Jos sad negativno utice na mene, oce da me zarazi vinyl-ijazom....

Ozbiljno, ne idite kod njega ako :

- Hocete da skroz batalite hi-fi.

- Hocete da sacuvate pare.

Prodaju mnogo lepe igracke, nema sanse da ostanete ravnodusni! :D

Izlecio bi te potpuno al` nisi hteo da ispostujes terapiju do kraja.

Jbt znas vec ko! :lol:

:):):)

A vinyl-ijazom cu il` da te zarazim il` cepam diplomu! :)

Link to comment
Share on other sites

Danas sam video(oglas) u novom broju Hifiles-a da je u AV Impulsu u toku veliki popust koji traje do kraja juna.Osvrnuo bi se na neverovatno povoljne cene na primer za zvucnike Spendor s-6e kojima je inace cena 2050 evra a sad su na popustu za 1300 evra(znaci usteda od neverovatnih 750 evra,inace ovaj model u Nemackoj kosta 2490 evra-izvor Stereo,znaci kod nas upola cene),model sa-1 je bio 1330 sad je 950 evra! E to je pravi popust,svaka cast :lol: .Tu su i Arcam pojacala(a-28 i a-18) i cd(cd-17) koji su skoro 20 posto jeftinija,kao i Synthesis Magnum pojacalo i cd(preko 20 posto jeftiniji).Svaka cast jos jednom za ovakav popust :):) .

p.s.Ako neko namerava da kupi navedene uredjaje i zvucnike,sad je pravo vreme(treba iskoristiti priliku).Ujedno bi hteo da pitam Gospodu iz AV Impulsa da li je sem navedenog jos nesto na popustu(mada je mora se priznati i ovo vise nego dovoljno) ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...