Jump to content


AV Impuls


brca

Recommended Posts

Lepo kao ljudi prebacite sediste na NBG, pa natenane...

Em imas parkiras de,

Em lepota, pa blizu, pa mozda jos nesto pazarim ako ne moram da se guzvam u onoj Gepratovoj,

i tako...

Kapiram da je zakup prostora eventualno neprikladan, pa taj psihicki problem - beg iz turske u austrougarsku... Al' razmislite...

Na zalost mada, rekao bih srecu, nismo Novi Beogradjani. Nenaviknuti smo na poljanu, volimo beton i kaldrmu. :D

Link to comment
Share on other sites

...Hvala Willi!

Problem je sledeci i na svu srecu nisam jedini kome je ta neazurnost ljudi iz "AV Impulsa" zapala za oko, a pitanje je sledece i vrlo jednostavno:

Zasto..nema u ulici Admirala Geparda nikakva reklama da ljudi mogu lakse da nadju pomenuti dućan?

ZATO STO SU PRESTALI DA PROIZVODE REKLAME NA VETAR :D

Link to comment
Share on other sites

Geparda .

Јел ово Ñлучајно илиииииии?

:D

ZATO STO SU PRESTALI DA PROIZVODE REKLAME NA VETAR

:D

Nisu prestali, mislim da se mogu jos pronaci na trzistu! To bi za "AV Impuls" bilo idealno resenje, bas zbog toga sto se "Gepardova" ulica nalazi na povoljnoj ruzi vetrova, tako da bi se reklama vrtela 24 casa

dnevno, a jos i ako se ne bi redovno podmazivala..svojim Hi-End zvukom bi itekako skretala paznju na sebe, a samim tim i

na "AV Impuls" :D ...eto jedne sjajne ideje! :D

Link to comment
Share on other sites

Kad sam ja iÅ¡ao u taj dućan naÅ¡ao sam ga iz prve a mesta za parking je bilo koliko hoćeÅ¡ na poÄetku ulice kod one crkve (je l' crkva?). Bila je subota oko 12-13h. Em ne volim Beograd, em volim Novi Beograd, em ljubazni domaćini, em naÅ¡ao iz prve, em bilo parking mesta, em dolazim iz provincije, em Highhh End... Å¡ta je joÅ¡ potrebno?

Odgovor: možda da kupim nešto od opreme.

Link to comment
Share on other sites

Kad sam ja iÅ¡ao u taj dućan naÅ¡ao sam ga iz prve a mesta za parking je bilo koliko hoćeÅ¡ na poÄetku ulice kod one crkve (je l' crkva?). Bila je subota oko 12-13h. Em ne volim Beograd, em volim Novi Beograd, em ljubazni domaćini, em naÅ¡ao iz prve, em bilo parking mesta, em dolazim iz provincije, em Highhh End... Å¡ta je joÅ¡ potrebno?

Odgovor: možda da kupim nešto od opreme.

jos jedan odgovor: nije neophodno. :D

Link to comment
Share on other sites

Evo ja sam danas bio u poseti AV impulsu (konacno) i uopste nije tesko pronaci, treba samo uci u dvoriste i u ulaz na kojem pise 3b :)

Sonic je bio vrlo raspoložen da udovolji mojoj radoznalosti pa se ponovo zahvaljujem njemu i ekipi na gostoprimstvu.

:nerd

Tebi je lako, ti znas brojeve... :wink::banana:order

:nerd

Link to comment
Share on other sites

Kad sam ja iÅ¡ao u taj dućan naÅ¡ao sam ga iz prve a mesta za parking je bilo koliko hoćeÅ¡ na poÄetku ulice kod one crkve

Evo ja sam danas bio u poseti AV impulsu (konacno) i uopste nije tesko pronaci, treba samo uci u dvoriste i u ulaz na kojem pise 3b :banana

:nerd

Isto. No problemo.

Link to comment
Share on other sites

Svratio danas, peti jubilarni put, kod Sonica I Brce .Kad tamo… dva parking mesta za biranje ispred prolaza za AV IMPULS (žuta zona je Äudo).

PoÅ¡to sam se najavio da dolazim Äekao me je Master of puppets :banana na Creek+Spendor sistemu.

Gruva baš dobro. Još jednom sam se iznenadio kako kako mali Spendor daje veliki zvuk.

Domaćini ljubazni kao i uvek, ja kupio par diskića pa još jednom da se zahvalim na pomoći u izboru istih.

Pozdrav i vidimo se na sajmu.

Link to comment
Share on other sites

Jos jedna tema procitana od pocetka :D:D

Svasta ima u temi, mogu reci :D

Nego na sajtu imate bubu :spavanje

kad se ode na kontakt posle ne radi sajt, gde god da se klikne pogubi linkove:

The requested URL /Untitled-3.html was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

:D

Link to comment
Share on other sites

Jos jedna tema procitana od pocetka :D:D

Svasta ima u temi, mogu reci :D

Nego na sajtu imate bubu :spavanje

kad se ode na kontakt posle ne radi sajt, gde god da se klikne pogubi linkove:

The requested URL /Untitled-3.html was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

:D

Jos samo malo strpljenja, radi se novi site, uskoro je gotov, pa cemo se svi radovati :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Bio sam danas ponovo u poseti AV Impuls-u.Uz izuzetnu gostoprimljivost domacina imao sam prilike da slusam od minijaturnih Pro-ject komponenti do Lebena i Omege.Pro-ject me odusevio svojim dizajnom,stvarno prelepo izgleda.A i jako lepo radi.Leben i Omega su izuzetno dobro svirali,gitara i vokal su zaista odlicno zvucali.Pored navedenog imao sam zaista priliku dosta toga jos da vidim(veliki izbor komponenti,zvucnika,kablova,referentnih cd ploca...),tako da bi svakom preporucio da ode obavezno do AV Impulsa(pogotovo onom ko nije do sad bio).Jos jednom sve pohvale za AV Impuls,samo nastavite tako :cheers:boxing .

p.s.Hvala jos jednom na izuzetnom gostoprimstvu :lol: .

Link to comment
Share on other sites

Offtopic: Doći ću i ja kad gazda-stipsa Sonic nabavi original Baileys...

Baileys koji te je cekao je bio original. Taj koji ga je doneo ne kupuje fals. :spavanje

Uskrs je blizu, videcemo ko je stipsa a ko drzi rec... nemoj samo da se naprasno "razbolis". :order

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...