Jump to content


AV Impuls


brca

Recommended Posts

Dragi prijatelji,

svima sa kojima sam se ove godine kacio, sa onima sa kojima nisam - takodje a narocito onima koji kod kuce postizu akusticki zen, koji vole da govore kao Zaratustra, koi su sujetni, onima koji mogu da ga duvaju, onima koji imaju dovoljno i krvi i mozga, koji zive u gradu u magli, onima koji pokusavaju da postanu chowek, kojima beli dim izlazi iz pojacala i kojima je puko internet na gajbi, onima koji vole i onima koji organizuju audioberzu, onima kojima je mesto u samogradnji,onima koji se nazivaju vitezovima od BorÄe, onima koji veruju da je Expo naj amp, onima koji prave babelfisha, onima koji se kupaju u lavorima i spavaju s mackama, onima koji ce Epos poslusati u Zagrebu, onima koji hoce nize cene zbog pada funte, onima koji od danas slusaju Kimber / onima koji ga prodaju takodje, onima koji se klanjaju Thoru, onima koji su siromasni mada duhom bogati, onima koji umeju da poprave kaset dekove, onima koji mogu da srolaju dzoint u kaficu jer tamo gde zive to nije zabranjeno, onima zbog kojih nam je ebay.de postao blizi, onima koji kriju lice i zive u nordijskim krajevima, onima koji slusaju Braun umesto da se njime briju, onima koji su zaradili pare pa su sazidali horne, onima koji vole Dayens, onma koji su prestali da ga vole,onima koji palamude, onima koi su dzukele, onima koji se bave piraterijom u Futogu, onima koji su kupili Momentum2, onima koji vode decu u fan pit na Maiden-e, onima koji su zveri, onima koji se bave umetnoscu al ima ne odgovara iPod dock zbog 1.1 protokola, onima koji vole LP33 ... ma i svima, ali bas svima ostalima, koje sam nenamerno zaboravio,

u ime AV Impulsa i u svoje licno ime zelim srecnu i uspesnu novu 2009. godinu!!! :xmas;-):D

:wink::D:D

Å ta reći ... ? Ovo je, mislim, NEPREVAZIÄENO :D Evo, triput sam već proÄitao. Svima trojici Srećna Nova 2009. i da bude barem duplo uspeÅ¡nija od protekle godine.

Link to comment
Share on other sites

...dozvoli da ti se ovom prilikom zahvalim...za nevidjen (do sada) samopregorni rad i zalaganje oko nabavke tv-a :lol:

Televizor te cekao a ti se nisi javio. Nije lepo sto sam posle NG saznao da si kupio drugi.

...jel' to na neki od onih sto sam ti ja doneo... :wave2

Ne, ni jedan od ona dva, te je tvoj Å¡kolski popio odavno...

Kako te sluze kablovi?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...