Jump to content


AV Impuls


brca

Recommended Posts

Predlazem da Michelas zbog velikog interesovanja treba da dobije neki popust,zasluzio je :D .Ziveo AV Impuls i Michelas :blah .

...stvarno sam dirnut...sav sam se najezio kad sam ovo procitao...! :lol: ...hvala ScepanuBG na lepim recima i ziveo ti

meni sto godina :) , naravno ziveo i "AV Impuls" zajedno sa kolektivom...!

srdacno

michelas

:wink:

:D

:lol:

Link to comment
Share on other sites

AV Impuls od 01.09.2008. godine za preko 90% artikala iz svoje ponude nije radio nivelaciju dinarskih cena prema Evru. Mislim da je to dovoljan novogodisnji poklon za sve zainteresovane

Ovo je stvarno pohvalno od strane "AV Impulsa" sto nije radio nivelaciju cena toliko dug period s obzirom da je euro

u poslednje vreme bas enormno skocio :D , od takvog poteza "AV Impulsa" mozemo imati koristi samo mi audiofili

i nadam se da takvi pozitvni impulsi upuceni nama potrosacima od strane "AV Impulsa" nece ici na stetu "AV Impulsu".

Zato bih jos jednom zeleo ovom prilikom da pohvalim "AV Impuls" na poslovnoj politici koju vode u korist nas audiofila

i da im svi prisutni sa ovog foruma pruzimo ruku podrske u daljem radu. I zato "zivio" "AV Impuls" i naravno ziveo ScepanBG! :)

s postovanjem

мицхелаÑ

:lol:

:wink:

:)

Link to comment
Share on other sites

A prema funti? :):wink:

Cenovnik Neat-a i novouvezenih proizvoda Creek-a i Epos-a radjen je prema trenutnoj vrednosti Funte odnosno onoj vrednosti kada je dopunjavan cenovnik za novi HiFiles a to znaci pre 7 - 10 dana. Isto vazi i za isporuku Spendora i Arcama koja stize odmah posle nove godine. Kako se samo nisi setio kursa Dolara i Jena???

Ako ces ti volonterski da sedis svaki dan u AV Impulsu i menjas cene, sifre za kasu, knjigovodstveni obracun i sve ono sto uz to ide, ja sam saglasan... :lol: Dodji sutra u 12h da zapocnes probni rad.

Link to comment
Share on other sites

Ovo je stvarno pohvalno od strane "AV Impulsa" sto nije radio nivelaciju cena toliko dug period s obzirom da je euro

u poslednje vreme bas enormno skocio :) , od takvog poteza "AV Impulsa" mozemo imati koristi samo mi audiofili

i nadam se da takvi pozitvni impulsi upuceni nama potrosacima od strane "AV Impulsa" nece ici na stetu "AV Impulsu".

Zato bih jos jednom zeleo ovom prilikom da pohvalim "AV Impuls" na poslovnoj politici koju vode u korist nas audiofila

i da im svi prisutni sa ovog foruma pruzimo ruku podrske u daljem radu. I zato "zivio" "AV Impuls" i naravno ziveo ScepanBG! :wink:

s postovanjem

мицхелас

:D

:lol:

:)

A da se ti malo smiriš? Samoinicijativno, po mogućstvu...

Link to comment
Share on other sites

Pa sto ne navratis da cujes :D:lol::)

PS. Primetih da se dosta prica o DAC-ovima, pa bih napomenuo da imamo i Pro-ject USB dock. Cijena prava sitnica. :D

hm, jel to onaj za ipod Å¡to sam se ja raspitivao? onaj je valjda idock, ili nije... Äemu služi usb dock ako to nije ono Å¡to mislim da jeste?

P.S. ok, sad vidim da postoji dock box i usb box, ili tako već nekako...sad valjda znam :)

Link to comment
Share on other sites

Dolazim u ponedeljak po Motive 2! :wave2:lol:

Zvucnicima treba malo vremena da se razrade, to se vidi.... Ali i dalje mislim da SVAKO treba da odvuce zadnjicu do av impulsa i poslusa Neat-ove. Kutije su padanje u nesvest, bez daljnjeg. Gomila, ali gomila basa, sjajni visoki, srednji prirodni, skroz neutralan zvuk.... ma jednostavno sjajne kutije. Kao sto review-ovi kazu, budget high-end. :lol:

Ko trazi kutije od 1000 EUR pa nagore, duguje sebi da ih poslusa. Kad su nove su malo lenje, pa najbrzi tonovi malo "rezu", ali pocnu da se razradjuju vec posle 10-20h slusanja. Za svaku pohvalu, nevidjeno prijatne kutije za slusanje.

Takodje, kutije su retko dobar all-rounder. Ne samo da sviraju sve "audifilske" zanrove - kutije dobro sviraju SVE. Ne samo da dobro zvuci klasika, ili jazz, dobro zvuci i metal, i rock, i... ma sve :o. Prosto te teraju da slusas.

Link to comment
Share on other sites

E da, sta bi sa cenovnikom, koji je razlog sto ste ga skinuli? Hocete vracati ili ne? Ovako se na sajtu ne vidi cak ni sta imate na lageru. Evo u jednoj od tema je neko pomenuo epos-e i zacetnik teme se osvrnuo na to da ne zna kog su cenovnog ranga, lakse se sklapa sistem sa takvim informacijama, poz.

Link to comment
Share on other sites

Pojavio se samo cenovnik cd/lp.Da li će biti novogodišnjih cena?

Ili bar da vidimo stanje za Arcam,Creek,Epos... pa da zovemo!

Pozdrav

Pojavio se pogresan cenovnik koji to u stvari i nije... na njemu nema ni cena a ni spiska oko 130 JVC XRCD naslova. Izvinjavam se. :)

Cenovnika na sajtu nece biti pre nove godine... Ko ima mogucnosti neka pogleda cenovnik u poslednjem HiFiles-u. Sve cene za robu iz Engleske (i jos po nesto) su na snizenju 10-15%. Za sve detaljnije informacije molim Vas, pozovite telefonom.

Hvala na razumevanju.

p.s.

Ko zeli moze da dobije Email-om kompletan vazeci devizni cenovnik koji je pripremljen i bice objavljen u decembarskom izdanju HiFiles-a.

:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...