Jump to content


AV Impuls


brca

Recommended Posts

Jos nesto: danas nam je stigla odredjena kolicina XRCD-a i Groove Note (hibridnih) SACD-a i 180g LP-a pa koga zanima...

Za neki dan "okacicemo" spisak svih novih i starih naslova na sajt.

:klanjanje

moze lista LP-a na PM,nadam se da ce mi biti oprosteno sto ne mogu :wave2 da se prosetam ili zovem telefonom...

thanx :cheers

Link to comment
Share on other sites

Ma spisak ne moze pre ponedeljka, ima, sve ukupno, preko 100 naslova... :order

Da nisi resio da se "otvoris" za neki CD? Red je da pocnes da slusas originale, makar sporadicno. :order

sta me sad prozivas ovde, kad bi znao za koliko sam se vinila otvorio poslednjih nedelja, bar sam jedno 100 komata uneo u kucu.... pitaj nasu bracu cigani sa kalenica :lol:

Link to comment
Share on other sites

Evo jos malo novosti...

Od subote uvece 22.11.08. u terminu od 23h na MFM radiju na 102.2 MHz startuje emisija "Midnight Voices" ciji ce muzicki sadrzaj ciniti numere sa Premium Records, Groove Note i JVC XRCD-a diskova koji se mogu kupiti u, pogadjate, AV Impulsu. Uzivajte! :order

:order

Ima li net streaming? Google ne pomaže...

Link to comment
Share on other sites

Evo jos malo novosti...

Od subote uvece 22.11.08. u terminu od 23h na MFM radiju na 102.2 MHz startuje emisija "Midnight Voices" ciji ce muzicki sadrzaj ciniti numere sa Premium Records, Groove Note i JVC XRCD-a diskova koji se mogu kupiti u, pogadjate, AV Impulsu. Uzivajte! :D

:order

Zaboravih najvaznije... :order:lol::lol:

Do cetvrtka u kontekstu gore pomenutog odobravamo specijalan popust za narucivanje Creek Evo tunera!!! Prva tri clana foruma koji se jave ili dodju u AV Impuls obezbedice sebi mogucnost da ovaj uredjaj dobiju po ceni od 265E!!!

@arty

Jacintha ima, cini mi se, 6albuma + best of.. imamo ih sve na SACD-u. Tek po neki na vinilu i XRCD-u. :lol:

@paja959

uzeli smo sve vinile (naslove) koji su bili na lageru u momentu narucivanja. Mislim da "concierto..." uopste nemaju.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...