Jump to content


AV Impuls


brca

Recommended Posts

Brco, evo objasnicu ti. Covek poynat pod nadimkom Vulejov, a pravim imenom Vukasin sa kojim sa sedeo bas kod vas u AV impulsu pre neki dan, je napravio fake nalog sa korisnickim imenom srdjank, postavio vas logotip kao avatar i registrovao email nalog srdjankrga@yahoo....

Kada je otkriven, nije ga mrzelo da registruje naloge pink i jovanv, a sa sve email-ovima na Yahoo-u.

Znam da je njemu zanimljivo, ali za mene predstavlja veliko gubljenje vremena.

Zbog toga ce Vulejov biti zauvek banovan na ovom forumu.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam shvatio da si ti ozenjen, mislim mogao bi malo svoju zenu umesto nas... :P

Sta da ti kazem nego da si u pravu. :o

Eve, stidim :o:o

Offtopic: Al' da te vise ne vidim u samogradnji :P Nije lepo da tamo pod.... samopregorne entuzijaste :P

:P ...strasno...!!!

Ma nije, samo malo provociramo Sonica da sto pre napuca dve tisuce postova i postane VIP, a on se primio :P:P

Link to comment
Share on other sites

Postovani auditorijume,

vec nekoliko dana "grizem nokte" i razmisljam kako da podignem temu na vrh (gde joj je i mesto :) ) a da ne izgleda "providno" i ne nalazim resenje... eee, onda sam se setio! Zelim da Vas u ime AV Impuls tima obavestim da tokom meseca novembra odobravamo popust u visini od 10% na sve uredjaje iz Arcam i Epos game proizvoda koje imamo na lageru. Takodje i dalje pruzamo specijalne pogodnosti za sve modele brendova koje zastupamo a koje nemamo na stock-u ali se svakako isti mogu naruciti i dobiti u najkracem mogucem roku. Za takve uredjaje takodje vazi pomenuti discount (naravno u koliko noze Arcam i Epos "znacku"). Zatim, zelim da dodam da odobravamo popust na odredjeni, ne mali, broj Onkyo modela kako iz AV tako i iz Stereo programa.

Toliko u ovom javljanju, ako tema "padne" eto mene opet. :D

:D

Svaka cast za popust :order:wave2 .

Link to comment
Share on other sites

Upravo sam se vratio iz AV Impulsa, gde sam uspeo da ne vidim Sonic-a. Bas me nece...

Uglavnom Brca je sjajan domacin, vredi otici u AV Impuls i samo informativno kad znate da cete biti tako lepo primljeni. Tako sam ja cuo sam i nesto Arcama i nesto podnostojecih Spendora, koje nisam ni planirao da slusam, i moram priznati da je bilo zanimljivo. Ono sto sam dosao da slusam je bio Creek, koji sam ja zeleo da cujem (i cuo) sa velikim Epos bookshelfima, ali mi je Brca, zbog moje male sobe, povezao i zatvorene (kompresione) Spendore.

Moram da priznam da je bilo VRLO zanimljivo. Taj kompresioni Spendor definitivno nije za mene, ali jesto zanimljiva kutija za nekoga, rekao bih, ko slusa uglavnom jazz i akusticnu muziku, posebno ako ima nezgodnu sobu. Epos je, s'druge strane, sa Creekom radio za sve pare. Vrlo lepa sinergija, lep zvuk, iskren, detaljan i nezamoran. Meni je ostao na spisku za razmisljanje kao "mozda", ali to mozda je samo zbog toga sto za metal mozda moze bolje. Jednostavno, to nije bas to za Slayer. Nije lose, ali "mozda" bi moglo i bolje. Klasika, rok, dzez, elektro-pop, cak i laksi metal zvuce odlicno, tako da i ja jos uvek razmisljam... :listen

Ko god planira da gleda nesto u tom rangu cena, moja topla preporuka da ode i poslusa sta ovi momci nude, posebno Creek u kombinaciji kako sa Eposom tako i sa Spendorom. Sprave mozda nisu 100% pravi all-rounderi, ali ako ne slusate trash metal kao ja, mislim da dugujete sebi da probate i ovo. Stavise, cak i ako slusate, i dalje je ovo jedno "mozda" i vredi cuti za sebe.

Link to comment
Share on other sites

Ja cu kratko - iza ledja Eposa,Creeka i Spendora se nalazi magicni vrt zvuka -

Leben RS-28CX -CS 660P + Tannoy Turnberry SE

E to se zove Raj u svakom pogledu (vizuelnom i nadasve slusnom) :listen

Te osim domacinske atmosfere ima tu jos kojekude i kojekako toga :lol:

I odjuceras Home Cinema Onkyo presentation - pa izvolte :listen

Link to comment
Share on other sites

Imam jedno veoma bitno zapazanje u vezi "AV Impulsa", a koje je u isto vreme veoma ruzno sa njihove strane,

posto to konstantno rade osecam duznost da to javno obelodanim svima, a rec je o sledecim potezima Brce i Sonika:

Konstantno i veoma intenzivno rade na tome da ljudima (clanovima foruma) salju "PP" u kojima sugerisu da

imaju za njih bas ono sto im je potrebno i to naravno iz ponude AV Impulsa, a pritom ne postujuci pravila ovog

foruma kao da nama svima onaj gore AV Baner nije dovoljan. Verujte da ne pricam napamet i da mi se veoma

puno ljudi zalilo u vezi ove pojave, mucio sam sam sebe da li to da javno objavim, ali posle zdnjih drskih ispada

upucenih meni od strane Brce i Sonika...resio sam javno progovoriti.

Primer: Kad sam jednom prilikom javno izrazio zelju da bi mozda promenio zvucnike u svom sistemu, zaprepastio

sam se koliko je Brca bio brz sto se tice "PP"-a, a pritom mu nije bilo strano da usput malo popljuje konkurenciju!

citiram Brcu u njegovom "PP"-u upucenom meni dana 19.08.2008.:

"Inace za tvoju info Epos i Spendor jedu za dorucak i MA i Kef, I Mission (izvini) i slicna..."

...mozda ta njegova konstatacija i jeste tacna, ali nazalost tako se ne ulazi u ovaj posao!

Mislim da imaju veoma povlascen polozaj ovde na forumu a oni to konstantno zloupotrbljavaju radi licnih

interesa. Zamislite da sad ljudi iz drugih prodajnih hi-fi kuca uzurpiraju na ovakav nacin forum, nasta bi

to onda licilo? E' zato "4Audio" mora da im bude svima primer kako se profesionalno treba odnositi u ovom

poslu,a na kraju krajeva treba i potencionalnom kupcu ostaviti malo prostora u donosenju sopstvene odluke,

a ne mrcvariti ga necim u sta ni sami neverujete.

p.s. Mozda ranije i nisam sebi hteo da priznam, ali sad mi je potpuno jasan motiv njihovog obitavanja na ovo forumu!

Link to comment
Share on other sites

@machinori

zahvaljujem na reakciji.

@michela

ko se to tebi zalio i ko si ti na forumu da se tebi neko zali? :beer Mislim da sebi neopravdano pridajes veliki znacaj.

Istina je da sam licno poslao nekoliko PP na adrese ljudi koji su trazili pomoc oko kupovine komponenti. Neki od njih su bdjordjevic i lines, ostalih neka mi ne zamere, ne mogu da se setim. Procitao si kakve utiske predhodno pomenuti nose iz AV Impulsa. Ako se svi budu "zalili" kao ova dva gospodina smatram da smo uspeli u nameri da se na pravi nacin pokazemo trzistu.

Da li je brca (ili nije) favorizovao brendove koje zastupamo u odnosu na druge, ne znam. Neka na to on odgovori... Termin "jesti za dorucak.." ne dozivljavam kao pljuvanje nego kao marketinski potez.

Sto se 4audia tice oni su pre svega moji drugari kod kojih i dan-danas cesto svratim. Ako nekoga iz ove branse ne dozivljavam kao konkurenciju to je na prvom mestu upravo 4audio. Zasto da i ne kazem, vidim ih kao uzor dobrog i uspesnog poslovanja i odnosa prema kupcima. Ja te ljude poznajem preko 20 godina i nemam razloga da lazem.

Sto se foruma tice, ja sam na njemu i pre tebe i pre organizovanja AV Impulsa u formi u kojoj sad postoji. Bas ovom forumu moram da zahvalim sto sam upoznao brcu i u njemu nasao i prijatelja i poslovnog partnera. Niko ne brani (barem mislim) ostalim distributerima da se ukljuce i diskutuju o hifi-ju. Da li oni to rade i pod kojim nickom nije moje da otkrivam...

Toliko o nasim "motivima" bitisanja na forumu.

Licno mislim da je nacin na koji si izneo celu ovu pricu prilicno degutantan i najvise govori o tebi samom.

Ja se ne bih vise zadrzavao nad ovom pricom. Ako ima dodatnih pitanja bice mi zadovoljstvo da na njih odgovorim.

Pozdrav,

AV Impuls Team

P.S.

@michela

kazes da ti brca poslao pp 19.08.2008. Pa AV Impuls tada nije bio ni otvoren!!! Poceli smo sa radom 10.09.2008.

Nije lepo to sto radis... znas kako kaze nas narod "u lazi su kratke noge" :beer

I nemoj sad da mi kazed da si pogresno otkucao datum, zadrhtala ti ruka, sta li... :beer Ajde, molim te.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da i ja treba da kazem koju rec.

AV impuls nije jedina firma koja se oglasavala na forumu. Ocekujem u narednih nekoliko dana da i donji baner bude rentiran na duzi period jednoj hi-fi firmi. Naravno, taj prihod znacajno olaksava finansiranje hostinga i odrzavanja foruma.

Dalje.

Ja sam licno rekao Brki i Sonicu da otvore temu AV impuls, da pokazu cime se bave i da u toj temi mogu da npr. obavestavaju clanove foruma o novim spravama koje su stigle i da jednostavno odrzavaju neki kontakt sa svima koji su zainteresovani za njihovu robu.

Ja sam poprilicno protiv da bilo koje pravno lice, pa i AV impuls, u drugim temama, a pogotovu preko PP, kontaktiraju clanove nudeci im svoju opremu.

Jedno je kada neko, npr ja, nudim nekome moj CD plejer preko PP, a drugo je kada neko "proganja" clanove raznoraznim ponudama.

P.S. naravno ako je Brka poslao PP pre otvaranja AV impulsa, onda je cela tema potpuno nepotrebna.

Link to comment
Share on other sites

P.S.

@michela

kazes da ti brca poslao pp 19.08.2008. Pa AV Impuls tada nije bio ni otvoren!!! Poceli smo sa radom 10.09.2008.

Nije lepo to sto radis... znas kako kaze nas narod "u lazi su kratke noge"

I nemoj sad da mi kazed da si pogresno otkucao datum, zadrhtala ti ruka, sta li... Ajde, molim te.

prvo:...svaka cast, prvi tvoj pst a da me nisi vredjao, napredak je evidentan! :)

drugo: datum nisam pogresio, istina je u tome da mi je poslao dvadesetak dana ranije pre otvaranja "AV Impulsa",

i do slovce rekao: "strpi se samo jos malo, otvara se show-room" i onda ide dalje tekst, a ako neverujes postavicu

svih pet mejlova kojih mi je poslao! I sad stvarno mi je mucno vise isterivati pravdu, nije mi takvo ponasanje u

karakteru, a i nemam razloga da lazem!

@machinori da i tebi odgovorim:

Ti si izgleda bas "liberalan" u svojim zivotnim stavovima? Vidim da ti je veoma vazno da li su ljudi: muski, zanski, crnci ili belci,

homo ili heteroseksualci, lepi ili ruzni, mali ili veliki, glupi ili pametni, debeli ili mrsavi, siromasni ili bogati i itd. Za razliku od

tebe ja ih delim samo na dobre i lose, za tebe mislim da nisi los ali nisi ni puno mudar...veoma si povodljiv. :beer

I da umalo da zaboravim, ne otkrivam rado svoju intimu ali evo: tupane, za tvoju informaciju imam zenu i preslatko detence!

:beer

P.S.

Ljubisi Miodragovicu skidam kapu, jer je jedan od retkih ljudi koji je neverovatno tolerantan i pravedan,

iako je veoma mlad, ali ne podpada pod nicije uticaje niti donosi bilo kakve ishitrene poteze, veoma dobro proceni

situaciju i tek onda presudi. Zato mu zalim sve najbolje u buducem radu i da mu Hi-Files jos dugo-dugo godina opstane

na trzistu.

Pzdrav

michela

:beer

Link to comment
Share on other sites

Prvo se zalis da te vredjam (a kad te pitam gde(?) ti neces da kazes) a onda machinoriju kazes da je tupan. Bez veze ti je to... :beer

Stvarno nisam imao nameru da te vredjam iako si mi rekao da sam smesan, imam ljakse fore, da sam podmukao (sve ovo bi se moglo okarakterisati kao uvreda)... jos si mi i pretio, znas ono "pingvin i medved".

Nema veze, idemo dalje. :beer

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...