Jump to content


AV Impuls


brca

Recommended Posts

Crnicrnja i ja smo danas bili u AV Impulsu,sreli tamo Vulejova.Docekani smo jako lepo od strane Brce,domacinski sto bi se reklo.Naslusali se muzike i odlicnog zvuka.Moje odusevljenje a i prisutnih Spendor zvucnicima se opet ponovilo,slusali smo modele:s5e,s6e,sa1 u kombinaciji sa Creek Destiny pojacalom i cd-om.Sa Lebenom smo slusali Spendor s6e,kombinacija koja je svirala fascinantno i jako mocno i ubedljivo.Sem izuzetnog zvuka kod Spendora mi se jako svidelo sto se pravi samo u Engleskoj,sto je za svaku pohvalu.Zaista odlican izbor uredjaja i zvucnika kao i raznih kablova,preporucujem svakom da ode obavezno u AV Impuls.

Link to comment
Share on other sites

Pa dobro, evo i ja konačno posetih prostorije AV nam impulsa. Ne preostaje mi ništa drugo, osim da se pridružim prethodnim hvalospevima o gostoprimstvu i predusretljivosti domaćina brce i Sonica (ne dobih ni kafu ni Baileys, pa pretpostavljam da smo kvit :lol:), i uopšte profesionalnom pristupu celoj priči od trenutka kada se prekorači prag, preko uređenosti prostorija, pa sve do demonstracije željenog/željenih uređaja. Asortiman je takođe impresivan - ono što je ostavilo poseban utisak je svakako kombinacija AA Maestro amplifikacija/player + M&D Topaz. Ma kakav utisak, ostavilo me bez daha... No zbog žurbe nažalost dosta stvari nisam uspeo da čujem, ali dobro - posle ove sesije, nećete me se tako lako otarasiti :cheers. Ko zna, možda jednog dana natrčim i na Lebena u kombinaciji sa Spendor S6e - priča se po gradu da to lepo svira :).

Sve u svemu, sjajan početak. Još jednom vam želim puno uspeha u daljem radu. :klanjanje

Link to comment
Share on other sites

Pa dobro, evo i ja konaÄno posetih prostorije AV nam impulsa. Ne preostaje mi niÅ¡ta drugo, osim da se pridružim prethodnim hvalospevima o gostoprimstvu i predusretljivosti domaćina brce i Sonica (ne dobih ni kafu ni Baileys, pa pretpostavljam da smo kvit :lol:), i uopÅ¡te profesionalnom pristupu celoj priÄi od trenutka kada se prekoraÄi prag, preko ureÄ‘enosti prostorija, pa sve do demonstracije željenog/željenih ureÄ‘aja. Asortiman je takoÄ‘e impresivan - ono Å¡to je ostavilo poseban utisak je svakako kombinacija AA Maestro amplifikacija/player + M&D Topaz. Ma kakav utisak, ostavilo me bez daha... No zbog žurbe nažalost dosta stvari nisam uspeo da Äujem, ali dobro - posle ove sesije, nećete me se tako lako otarasiti :cheers. Ko zna, možda jednog dana natrÄim i na Lebena u kombinaciji sa Spendor S6e - priÄa se po gradu da to lepo svira :D.

Sve u svemu, sjajan poÄetak. JoÅ¡ jednom vam želim puno uspeha u daljem radu. :klanjanje

e do mojega, sad opet moram da idem :)

kad sam ja bio radio je samo maestro cdp, a amp je bio u kutiji, tj drvenom sanduku :D

Link to comment
Share on other sites

...ne dobih ni kafu ni Baileys, pa pretpostavljam da smo kvit :D

Sve u svemu, sjajan poÄetak. JoÅ¡ jednom vam želim puno uspeha u daljem radu. :klanjanje

Nudjeni su ti i kafa i Baileys... nisi hteo. :lol: Baileys sam zbog tebe i na sajam nosio al` se ti nisi pojavio. :D

Hvala na lepim zeljama, uvek si dobro dosao kao i svi sa foruma a (i sire).

Trenutno moze da se cuje M&D sa Copland preampom , Tact snagasem i AA Maestrom. Ako nekog zanima - tu smo.

Koristim priliku da specijalno pozovem Crnog u (jos jednu) posetu posto se on na konvencionalne pozive ne odaziva. Ako postoji jos neko kome treba VIP pozivnica neka signalizira na pp. :)

:cheers

Link to comment
Share on other sites

Opa! Vec prvi pp! :klanjanje

Dakle, zvanicno pozivam svog dragog i cenjenog prijatelja Machinorija da nas poseti u nasem audio salonu recimo u cetvrtak ili petak (tekuce sedmice) u periodu izmedju 12i 19h. U slucaju da mu pomenuti termini ne odgovaraju rado cu mu izaci u susret i radnju otvoriti u bilo koje vreme koje sam odredi...

Vlado, cekam te! :cheers

Link to comment
Share on other sites

Nudjeni su ti i kafa i Baileys... nisi hteo. :klanjanje Baileys sam zbog tebe i na sajam nosio al` se ti nisi pojavio. :D

Cvrc. Skapirah da si ga samo nosio na sajam, pa ja k'o velim kad već nema Baileysa nije u redu da samo ti kuvaš kafu :cheers. Ali dobro, nisam otišao suvih "brcova" u svakom slučaju. :lol:

Link to comment
Share on other sites

ti ga bar vise ne "vidjas"... meni pokojni vulejov stalno salje SMS-ove i dolazi u radnju. :klanjanje

:lol:

zaboravih da kazem da vukasin uopste nije tako strasan kao sto bi covek pomislio ovako u virtuelnom svetu :cheers

za dolazak cu da vidim sa cade-om da dodjemo zajedno sa studio monitorima, mozda prelomi kad cuje creek ili arcama

najavicemo se ranije da tu ne bude slucajno ozzy-dobice covek tikove od dayensa :)

Link to comment
Share on other sites

:lol:

zaboravih da kazem da vukasin uopste nije tako strasan kao sto bi covek pomislio ovako u virtuelnom svetu :cheers

za dolazak cu da vidim sa cade-om da dodjemo zajedno sa studio monitorima, mozda prelomi kad cuje creek ili arcama

najavicemo se ranije da tu ne bude slucajno ozzy-dobice covek tikove od dayensa :D

slobodno pozovi i mene da idem sa vama...dayens ce da prodje neopazeno :)

bez zezanja, cimni me kad budes sledeci put isao...

btw, jel moze neko da mi sibne cenovnik na mail .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...