Jump to content


Hi-Files 25 u prodaji od srede 03. septembra


Ljuba

Recommended Posts

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

ja sam stekao utisak da ti se ne svidja

ali ajd nema veze, meni se ne svidja, ne kupujem ga i nemam problem sa tim

ustvari, nista mi se ne svidja od tih hifi pisanija, za slike imam internet, a za info imam tri foruma gde se mnogo vise sazna nego iz bilo kog casopisa na svetu

Link to comment
Share on other sites

@Ðинџа

:D...ja "provokator"...? ...pa skoro sam negde procitao na forumu, covek lepo pita za "metal" kasete a ti mu odgovoris

da proba sa "jazz"-om, ili govoris ljudima da (citiram): "ne zaj........"! ...I ko je onda provokator...??? :beer

...sto se tice izbacivanja sa hrvtskog foruma...ne znam, mozda vas ima vise...i taj je bio "Ðинџа"! :D

Link to comment
Share on other sites

Lazovcino, taj ninja na audifil.net:u nije izbacen nego je trazio da se iskljuci sa liste korisnika, tako da, kao i obicno sve povrsno citas i dodirujes.... a mozda i nisi sposobniji sa nesto dublje analiziranje. U svakom slucaju i tu, kao i ovdje, radi search funkcija tako ako te memorija izdaje koristi alat za podsjecanje.

I to za "nej zaj ..." si opet LAZOV. Koristi serach a ne mozak.

Izvinjavam se drugim clanovima ali ova djevojcica je prevrsila svaku mjeru.

Link to comment
Share on other sites

ninja, "dozvola za ubijanje"... i to licno moja... auh, brate... :D

Vidi, kad sam to "bljuvao vatru" (a ne ponosim se time), to je bilo sasvim, sasvim spontano: stalo mi je do ovog foruma. Ali koliko god bio ljut, ozlojedjen, kivan, DOBRO sam pazio da nikoga licno ne prozivam; nikome nisam lepio atribute. Jednostavno, onaj kome je naslovljeno SAM se prepoznao.

Pa tako, i onaj moj post sa "komarcima"... otkud znas da se na tebe odnosio? (a bice da jeste :beer ... ko zna?)

A s druge strane, upravo gledam/citam totalno srozavanje; licni poraz i bruka. Za jednog "ninju", upravo jadna samokontrola: presao si u direktno vredjanje, etiketiranje i prisivanje "zenskih" osobina. Iskreno, mislio sam da si od cvrsceg materijala.

Za kraj, kako ono kazu, "no hard feelings"...

Rajko

Link to comment
Share on other sites

Prvo da objasnim zasto ima LGa, a nema drugih. Vec sam to vise puta uradio, ali First me kao ne cuje.

Mnoge firme nas ignorisu. Da, zalosno je. Nemaju vremena, super je casopis, javice se oni kad budu pravili kampanje itd.

Nema tu nikakve misterije. Ako vas neko ignorise, kako mozete da saradjujete sa njim?

Da li znate da je prakticno nemoguce u ovoj zemlji imati jedinstveni cenovnik televizora? Cudne su stvari, ali ne mogu bas o svemu javno.

Drugo, casopis je od sutra na kioscima, ovu temu zatvaram jer nema nikakvog smisla. Novu otvaram sutra, kada neko bude u situaciji da prvo procita casopis, pre nego da komentar.

Trece, ninja dobija ban na 30 dana zvog "devojcice" i "lazovu" upucene micheli.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...