Jump to content


Hi-Files 25 u prodaji od srede 03. septembra


Ljuba

Recommended Posts

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply
Ima ovde clanova, na koje se komotno moze primeniti ona slavna "ko o cemu, baba o ustipcima"... brate mili, ja se izmorih citajuci, a kako li se oni ne umore pisuci.

Koji bre tigrasti komarci... te zivuljke nemaju sanse spram nadmocnije vrste, prisutne ovde na forumu...

Rajko

Link to comment
Share on other sites

uopÅ¡te mi nije jasno zaÅ¡to se neki Å¡veÄ‘anin, pa makar se on zvao i ninja, toliko uzbuÄ‘uje oko ovog Äasopisa. ÄoveÄe, daleko si 3000km kupuj Å¡ta ti se kupuje, bar ti imaÅ¡ izbor, i mani se viÅ¡e ćorava posla. ni meni se ne sviÄ‘a Äasopis, ne kupujem ga i kraj...ende.

oÄigledno ne poznajeÅ¡ rajka kad možeÅ¡ tako da mu se obraćaÅ¡

Link to comment
Share on other sites

... ja ne kradem novine nego ih kupujem i prema tome valjda imam pravo da ih komentarisem!

Zanimljivo je da se nikada ne bunis kada se nazdravlja, skace i hvali. Toga izgleda nikada nije dosta. Posle svake najave potrosi se masa smailija a negativci se kritikuju.

Link to comment
Share on other sites

Ako odabereš sedam brojeva u kojima je testiran samo LG, onda će u njima zaista i biti samo LG. Ja, evo, držim ispred sebe jedan broj u kome je testiran Hisense, vidi, u drugom broju evo jedan Samsung, pa tu su vesti o drugim proizvođačima televizora kod nas, stvarno je dobar ovaj časopis.

Link to comment
Share on other sites

Ako odabereÅ¡ sedam brojeva u kojima je testiran samo LG, onda će u njima zaista i biti samo LG. Ja, evo, držim ispred sebe jedan broj u kome je testiran Hisense, vidi, u drugom broju evo jedan Samsung, pa tu su vesti o drugim proizvoÄ‘aÄima televizora kod nas, stvarno je dobar ovaj Äasopis.
Link to comment
Share on other sites

Nikada mi neće biti jasno zbog čega ljudi kupuju stvari koje im se ne dopadaju ili koje ih... uznemiravaju. ninju mogu da razumem - pazari časopis s vremena na vreme da vidi da li se nešto promenilo u pravcu njegovog ukusa i viđenja dotičnog. Ali tebe first apsolutno ne razumem. Imaš gomilu brojeva časopisa koji konstantno pljuješ sa svakog aspekta kojim se bavi :screwy?!? Sve i da takav časopis dobijam na poklon, ne bih dozvolio sebi ni sekund vremena da izgubim makar i na listanje istog...

Link to comment
Share on other sites

Ljubo: hvala na odgovoru, sad znam da li da ga narucujem ili ne. Samo, mogao si to napisati i pre 2 stranice.

Crni: ja se nista losije nisam obratio Rajku nego on meni, a sad sto ti njega ocito vise cijenis to je tvoja stvar. Dalje, kupujem sta hocu da kupujem a kritikujem ono sto mi se ne svidja, isto kao I ti samo sto ne osudjujem druge zbog kritikovanja.

Svi: cemo ovaj kolektivni napad na kritike!!?? Da li ste tako liberalni i u ostalim stvarima u zivotu? Kolko ja vidim mnogi kritikuju stvari koje su posedovali ali se stisnu u redove za ove novine. Logiku ne vidim osim neke vrste, meni ne shvatljivog, "patriotizma".

Link to comment
Share on other sites

Ja bi Hi-files sa zadovoljstvom kupovao al ga nema u Sloveniji.

Ljubo, ako sam dobro razumeo Ninja može da ga kupi u Švedskoj. Za Sloveniju ste rekli da se ne isplati, pa me zanima kako to u Švedskoj se isplati a u Sl ne?

Hvala i lep pozdrav

Link to comment
Share on other sites

....dohvatim i pregledam 10(deset) poslednjih brojeva predmetnog lista koji neki vole da zovu Äasopis i potražim koliko je tu do sada

objavljeno testova o TV panelima ....i izbrojim ukupno 7 puta.

I Å¡ta misliÅ¡ da su to bili neki TV paneli razliÄitih proizvoÄ‘aÄa, ne ne ..... od prvog do zadnjeg svi su bili LG,LG,LG,LG,LG,LG,LG.

Kad bi verovao u deda mraza, pomislio bi da drugi uopšte i ne proizvode TV panele i da je ovo objektivna informacija, samo LG pravi TV.

Nikad, ali nikad u poslednje 2 godine koliko smem da tvrdim nije napisan test ni o jednom TV-u vodećih svetskih proizvoÄ‘aÄa kao

Å¡to su Pioneer, Panasonic, Sony, Samsung, Hitachi, Toshiba, a da ne pominjem i neke druge koji su takoÄ‘e prisutni na naÄem tržiÅ¡tu,...

....ali zato ima 7 testova za LG TV panele,.....

Å to je naj zanimljivije, EISA nagrade sa kojima se sad maÅ¡e su u ovoj kategoriji poslednjih godina dobijali upravo proizvoÄ‘aÄi Äiji paneli

nikada nisu bili na testu za "poštovane ljubitelje zvuka i slike"

Ko ni na ovom primeru nije shvatio da je svaki test objavljen tamo Äista plaćena reklama,

ostaje mu da i dalje Äeka deda mraza i vreÄ‘a one koji su se usudili da suprotno misle.

Link to comment
Share on other sites

@michela

Taman kad sam reÅ¡io da na ovoj temi viÅ¡e niÅ¡ta ne kažem, a nekima ne želim ni da se obraćam, pojaviÅ¡ se ti sa nekom tvojom priÄom,....

.... evo tebi ću dati par odgovora koje tražiš....

...ali jel znas kako ovo meni zvuci i mnogima ovde?...
Link to comment
Share on other sites

michela je napisao:

First, uzmi br.16 strana 30, 31 i 32, pronaci ces test (a ne vest) Hisense LCD3704EU...Kako ti je samo promaklo?

I to je sve Å¡to si pronaÅ¡ao, ajde dobro promaklo mi je,... Äak i u tom broju postoji test LG panela,

a da li si pronašao 7 testova za LG panele u poslednjih 10 brojeva,...

....a šta će mo sa ovim...

first je napisao:

Nikad, ali nikad u poslednje 2 godine koliko smem da tvrdim nije napisan test ni o jednom TV-u vodećih svetskih proizvoÄ‘aÄa kao

Å¡to su Pioneer, Panasonic, Sony, Samsung, Hitachi, Toshiba, a da ne pominjem i neke druge koji su takoÄ‘e prisutni na naÄem tržiÅ¡tu,...

....ali zato ima 7 testova za LG TV panele,.....

....da i tu nisi pronašao nešto....

Dakle rezultat LG 7 - Hisense 1 - Ostali 0

Link to comment
Share on other sites

Ja bi Hi-files sa zadovoljstvom kupovao al ga nema u Sloveniji.

Ljubo, ako sam dobro razumeo Ninja može da ga kupi u Švedskoj. Za Sloveniju ste rekli da se ne isplati, pa me zanima kako to u Švedskoj se isplati a u Sl ne?

Hvala i lep pozdrav

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...