Jump to content


Hi-Files 25 u prodaji od srede 03. septembra


Ljuba

Recommended Posts

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

ma ne, zbunilo me to Å¡to stalno imam u glavi ideju da treba da postoji neka malo življa priÄa koja je vezana za polovne ureÄ‘aje, jer se sve svodi na oglase i onda eventualno prokomentariÅ¡ete da li je neki ureÄ‘aj dobar, da li nije isl..

A ako već postoji Äasopis koji tretira stanje Hi Fi ja kod nas, onda mi je logiÄno da se ne zaobilazi ni jedno toliko relano stanje kao Å¡to je trange-frange polovnjaka..

I iz tog konteksta potpuno smetnuh s uma da je audio berza to neko okupljanje (koje i sam Äekam da posetim, pa da malo snimim situaciju isl)

Svejedno, na sajtu audio-berze kanda nema ništa..osim slika i reklama? (il ja stvarno padoh s Marsa? :order )

Link to comment
Share on other sites

Zato sto je majmun koji je trebao da ga da na test jednostavno zaboravio :lol: ali ce zato isti taj majmun svim zainteresovanima sa velikim zadovoljstvom, omoguciti da pomenute risivere licno vide i cuju za nekih petnaestak dana u novo otvorenom show room-u u Beogradu. Ko je nestrpljiv neka baci pogled na http://www.avimpuls.com' rel="external nofollow">

Link to comment
Share on other sites

Zato sto je majmun koji je trebao da ga da na test jednostavno zaboravio :screwy ali ce zato isti taj majmun svim zainteresovanima sa velikim zadovoljstvom, omoguciti da pomenute risivere licno vide i cuju za nekih petnaestak dana u novo otvorenom show room-u u Beogradu. Ko je nestrpljiv neka baci pogled na http://www.avimpuls.com' rel="external nofollow">

Link to comment
Share on other sites

Ima ovde clanova, na koje se komotno moze primeniti ona slavna "ko o cemu, baba o ustipcima"... brate mili, ja se izmorih citajuci, a kako li se oni ne umore pisuci.

Koji bre tigrasti komarci... te zivuljke nemaju sanse spram nadmocnije vrste, prisutne ovde na forumu...

Rajko

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...