Jump to content


gerchy's hybrid (Sony ES + JBL Ti + Velodyne DD)


gerchy

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

I joÅ¡ posljednja nova stvar (Å¡to se tiÄe komponenti - barem tako mislim ovih dana :loveface) - predojaÄalo TA-E80ES.

Sistem svih pojaÄala, dva za HT, jedan za stereo. Napokon sam odluÄio, da je dovoljno samo jedna konaÄna za stereo jer razlike uopÅ¡te nema!

sony_e80es4.jpg

Ocjena: odliÄno.

sony_e80es3.jpg

Detajli:

sony_e80es2.jpg

sony_e80es1.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Sta reci...sem PRELEPO !!!

Sony Es u black finisu ima neku prefinjenu decentnu lepotu...

Niste razmisljali o Sony ta-e9000es plus naravno Sony ta-n9000es,a i Sony dvp-s9000es bi lepo legao na ovo,vec "krem" drustvo samo po sebi...

Jesam. :bounce

Ali je TA-E9000ES vrlo vrlo teško dobavljiv u crni boji. Naravno, imao bih ga namjesto SDP-EP9ES. :D

Svejedno, TA-E80ES stereo je bolja opcija, a i TA-N80ES igra puno bolje od TA-E9000ES.

U buduÄnosti SDP-EP9ES Äe možda zamijeniti neki noviji procesor (True HD ...) + Sony je ovih dana lansirao zanimljiv plejer: BDP-5000ES. :bounce

Link to comment
Share on other sites

Prelep Sony sistem. Svi formati sem starog dobrog gramafona(mislim da i to treba da nabacis uskoro)

Jedino mi malo zao sto stoje tako nabacane jedna na drugu ( mogu misliti kako se osecaju komponente na dnu :-? pogotovo pojacala :blah:blah:heat ). Gledaj da ih sto pre smestis na neke police da mogu da disu..

Link to comment
Share on other sites

Kako radi Sony TA-N55ES? Isto imam sve Sony, a pojacalo Luxman C-02/M02. Necu menjati pojacalo, ali bih voleo da znam kako radi 55-ica, posto sam video jednu u oglasima. Bilo kakvo poredjenje bi me zanimalo, posto sa Sony ES pojacalima nisam imao iskustva...

Link to comment
Share on other sites

Kako radi Sony TA-N55ES? Isto imam sve Sony, a pojacalo Luxman C-02/M02. Necu menjati pojacalo, ali bih voleo da znam kako radi 55-ica, posto sam video jednu u oglasima. Bilo kakvo poredjenje bi me zanimalo, posto sa Sony ES pojacalima nisam imao iskustva...

Pa evo, dvije N55 konaÄne radita super - bolje od jedne, ali je N80 puno bolji. :listen

Ali ... treba je uzeti u obzir da su testi napravljeni na JBL Ti5000, koji trebaju mnogo snage.

Bottom line ... N55 je super stvar kad ne trebaš obilo snage. I hladan ko špricer. :listen

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...