Jump to content


gerchy's hybrid (Sony ES + JBL Ti + Velodyne DD)


gerchy

Recommended Posts

1 sat ranije, zek said:

Smem li pitati - zašto staklena vuna u sobi, kada njena prašina ima kancerogeno svojstvo? :unsure:

Nema ništo kritično. Svaki izolirani stan koristi staklenu ili kamenu vunu. U ovom slučaju sve je stavljeno u filc.
Sada se može kupiti i vuna bez formaldehida. Ako koga zanima, možem napisati koje su to serije od Knaufa.

Link to comment
Share on other sites

Evo, dodao sam još jedan ventilator in smanjio voltažu na 9V za malo više tišine.
Pa sam napravio sliku stražnjeg dijela racka, gdje se vidi koliko ima kablova. Nije to baš dobar cable management ali kablovi ove debljine ne mogu se jednostavno "managirati". ;) 
 

bad_cable_management.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
On 12.6.2019. at 16:32, damic said:

Aktivni bas trapovi su bili par puta na Bgd Hi-Fi Show, svi koji su ih culi, samo ih hvale (ja nisam bio), problem je sto su skupi a treba ih vise komada. Cini mi se da su prezentaciju vrsili bas neki momci iz Slo.

https://www.psiaudio.swiss/avaa-c20-active-bass-trap/

Evo, slušao sam ove trapove. Pa šta znam, u demo sobi bila je neka razlika. Ali nije bila takva za 5.000 eura. Trebalo bi to probati u vlastitoj sobi. Našao sam na GS i nekoliko grafova gdje su ljudi testirali u različitim sobama i ponekad ima razlike, a ponekad je nema. Znači nema nikakve garancije i zato to treba probati u svom sistemu.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

@gerchy

Izvanredno izvedena prostorija :klanjanje, prvenstveno estetski, a onda po pitanju akustičkog tretmana i konačno tehnički u smislu elektronike za audio/video. Veliko poštovanje za planiranje, konsultacije i konačne rezultate.

Zaista svaka čast i veliki respect za poduhvat.

:thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...