Jump to content


gerchy's hybrid (Sony ES + JBL Ti + Velodyne DD)


gerchy

Recommended Posts

I posle ce neko da kaze da Sony ne valja :thumbsup2

Bravo Gerchy, ako ti ne bude tesko postavi neki audio klip ovde da cujemo kako to cudo zvuci :)

P.S. A da, fotoaparat ti je bas bezveze, Nicon D70s :) Koje objektive koristis kad slikas ovakve slike(izbliza)? Jesu li ove fotke obradjivane u photoshopu?

Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

Sprdnja valjda :thumbsup2 a ako nije onda ni meni nije jasno :)

Nije sprdnja, stvarno sam mislio da sa fotoaparatom napravi neki audio-video klip, nakaci na youtube i onda lepo ovde ostavi link ka klipu. Ovako mogu samo da sanjam kako to zvuÄi. Ako je to problem, onda nista.

P.S. Ne morate na svaki post da skacete i da odmah mislite da neko nekoga zeza ili se sprda sa njim. Uostalom nije ni Gerchy odreagovao tako, pa nema raloga ni Vi

Link to comment
Share on other sites

Nije sprdnja, stvarno sam mislio da sa fotoaparatom napravi neki audio-video klip, nakaci na youtube i onda lepo ovde ostavi link ka klipu. Ovako mogu samo da sanjam kako to zvuÄi. Ako je to problem, onda nista.

P.S. Ne morate na svaki post da skacete i da odmah mislite da neko nekoga zeza ili se sprda sa njim. Uostalom nije ni Gerchy odreagovao tako, pa nema raloga ni Vi

Ne mogu da verujem...

Link to comment
Share on other sites

Nije sprdnja, stvarno sam mislio da sa fotoaparatom napravi neki audio-video klip, nakaci na youtube i onda lepo ovde ostavi link ka klipu. Ovako mogu samo da sanjam kako to zvuÄi. Ako je to problem, onda nista.

P.S. Ne morate na svaki post da skacete i da odmah mislite da neko nekoga zeza ili se sprda sa njim. Uostalom nije ni Gerchy odreagovao tako, pa nema raloga ni Vi

Stvarno nisam imao nameru da vredjam,nisam iz te priche,nemoj pogreshno da shvatish ali na youtube bi mogao da vidish kako svetle lampice na pojachalu i kako mrda bas ali zvuk..to mi nije bilo jasno,mozda bi tebi to ispunilo neku zelju,meni nebi i iskreno to mi je neshvatljivo,ali svako ima svoje,poshtujem svakog na forumu pa i tebe i nikad ne uskachem u rasprave pa i ovde postupam prizemno i razumno,dakle izvini josh jednom ako sam te uvredio definitivno mi nije bila namera,da je zdravlja i para pa da odemo da chujemo to kod choveka,mislim da bi nam svima to mnogo vishe odgovaralo osim mozda vlasniku svih ovih divnih sprava :)

Link to comment
Share on other sites

Stvarno nisam imao nameru da vredjam,nisam iz te priche,nemoj pogreshno da shvatish ali na youtube bi mogao da vidish kako svetle lampice na pojachalu i kako mrda bas ali zvuk..to mi nije bilo jasno,mozda bi tebi to ispunilo neku zelju,meni nebi i iskreno to mi je neshvatljivo,ali svako ima svoje,poshtujem svakog na forumu pa i tebe i nikad ne uskachem u rasprave pa i ovde postupam prizemno i razumno,dakle izvini josh jednom ako sam te uvredio definitivno mi nije bila namera,da je zdravlja i para pa da odemo da chujemo to kod choveka,mislim da bi nam svima to mnogo vishe odgovaralo osim mozda vlasniku svih ovih divnih sprava :)

Hvala na razumevanju i na pravom odgovoru :thumbsup2 i ja sam posle razmislio i dosao do slicnog zakljucka ali cisto me interesovao ambijent prostorije u kojoj je muzika i da proba to da nam docara sa video klipom. Pogresio sam i javno se izvinjavam!

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Jedna nova slika. Dolazi joÅ¡ film, koji Äe pokazat sve opcije hibridnog sistema. :cheers

escomm.jpg

KonaÄni sistem, sad sam veÄ priliÄno siguran, sastoji iz:

main amplifier: SONY TA-N80ES

pre amplifier: SONY TA-E80ES

DSP processor: SONY SDP-EP9ES

surr. amp. 1: SONY TA-N 55ES

surr. amp. 2: SONY TA-N 55ES

CD player: SONY CDP-X339ES

minidisc: SONY MDS-JA3ES, najverovatnije i MDS-JA333ES

cassette deck: SONY TC-K870ES

DAT recorder: SONY DTC-59ES

DSR tuner: SONY DAR-1000ES

tuner: SONY ST-S707ES

main speakers: JBL Ti 5000

center spk.: JBL L Center

surr. spk.: JBL Ti 1000

subwoofer: Velodyne DD-15

bluray player: SONY BDP-S5000ES

TV: SONY KDL-40Z5500

spk. cables: QED high performance, QED silver anniversary

interconnects: Atlas Equator MK2, Fiber Optic, Atlas Compass

headphones: Sennheiser HD 595

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...