Jump to content


gerchy's hybrid (Sony ES + JBL Ti + Velodyne DD)


gerchy

Recommended Posts

F530ES skoro je isti kao N55ES, komponente u power pojaÄalu priliÄno su iste, takoÄ‘er i kućiÅ¡te. Možda ima N55 malo bolji zvuk, ali je F530ES svejedno dobar, posobno u smislu preis/leistung. Potpuno je analogan i ima vrlo dobar izlaz za sluÅ¡alice!

hvala puno... :blah

Link to comment
Share on other sites

pretpostavljam da nisi odjednom pokupovao te uredjaje sa drvenim stranicama... koliko ti je vremena trebalo da sve to uklopis...gde si kupovao,trazio...mozes li neke cene da navedesh...i da..imas li sta na prodaju :-)

pozdrav i hvala na odgovoru

Pa trebao sam nekoliko mjeseci (mislim, da oko 5-6), a bilo je lakÅ¡e nego Å¡to sam oÄekivao. Oznake sam znao napamet veÄ 15 godina, tada sam i skupio sve kataloge. Puno toga ima na Ebayu (NjemaÄka je zaista veliko tržiÅ¡te), a neÅ¡to je Äak iz Slovenije. Za cijene pogledaj na Ebay, mnogo zavisi od konaÄne ponude u aukciji. Od oka, ako je takav sustav ponekad valjao 25.000 maraka, danas znaÄi to negdje 30% od tadaÅ¡nje cijene.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Možeš li mi reći da li koristiš da li koristiš DAT recorder SONY DTC 59E? Da li si probao da ga koristiš kao eksterni DAC preko digitalnog inputa?

Da, na coax. digitalni input prikljućio sam PC. Stvar radi. Istu opciju ima Minidisc recorder. Digitalne inpute ima i predojaÄalo tako da je ovdje puno kombinacija za digitalne signale.

DAT koristim veoma malo, praktiÄki sav material imam na minidiscima, koje koristim/snjemam veÄ 15 godina.

Hvala joÅ¡ jednom svima za pohvale. Imam joÅ¡ nekoliko slika, ovih dana dobivam TA-N80ES (na test) pa Äu tada objaviti koju sliku.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Update:

JBL L center, prvi vlasnik, u upotrijebi samo 6 mjeseci:

jbl_l_center5.jpg

Slike testa TA-N80ES - na putu je jedna (isto od prvog vlasnika), traži se još jedna (biamping).

sony_esprit_n80.jpg

Sony TA-AV670, takoÄ‘er prvi vlasnik - zgodna stvar, trenutaÄno upotrebljava se za PC sound. :spavanje

sony_av670.jpg

I nešto od Denona, pošto Sony nema pametnog DVD playera.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

:oops::cheers divno

old tajmeri su sto se tice dizajna ...prava perverzija..............sto se tice onoga dsr 1000 nekada strava masine evo jos jednog rasturenog(kad saznam kako da ubacim slike ubacicu) pre dve god ja sam jednog rasturio(doduse koleginog) da iskoristim kuciste za neki diy preamp divne li masine ali kad smo skontali da nema svrhu ode u vecna lovista poneki delovi su izvadjeni ,stabilizatori napona i panasonic kondenzatori (za diy)i sasija je superposluzila je za preamp kolegi pa bar se to iskoristilo ima ih na e bay za 5-10 e

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...