Jump to content


Hi-Files, samo još jedan �asopis ili ?


stein

Recommended Posts

Ne spadam u kategoriju onih koji hvale ili kude ovaj ili onaj Älanak ili prilog, ali eto, baÅ¡ danas mi se desilo neÅ¡to zanimljivo, julski broj me izvadio iz bule...

Da skratim, ovde sledi c/p iz privatne korespondencije a vezano za temu.

"InaÄe, dobro da sam kupio julski broj Hi-Filesa. Rekao sam ženi koliko su me

koÅ¡tali elektrostatici (doÅ¡lo na red nakon Å¡to sam ih ponovo prikljuÄio na NAD) ... prvo

je bilo ono sa majkom i tako (naravno, samo Buster Keaton fazoni: pogled, ozbiljno,

skoro tragikomiÄna situacija, psiholoÅ¡ka, ali baÅ¡ dugaÄka, onako, prava psiholoÅ¡ka pauza

uz ređanje mjktibžju iza zuba) i onda ja onako nonšalantno gurnem pod nos Hi-Files i

kažem, ajd ako ti je ovo gadno, prolistaj i kaži mi koje ti se onda dopada pa da vidimo

koliko to što se TEBI dopada košta... Lista ona, lista, ispružila prst na B&W,

Nautilus... 12.000 evra. I close my case... :thumbsup2

Sad je opet mir u kući..."

Da li je joÅ¡ nekom Hi-Files "spasio dan" ili postao deo neke priÄe koja se ne zaboravlja tek tako?

Link to comment
Share on other sites

Samo jos jedan casopis ali za nas koji smo tanki sa internetom znacajan kao informator o novim uredjajima ali i jedna zamerka, cemu testovi uredjaja astonomske cene a casopis izlazi u zemlji srbiji?

U Srbiji se prodaje veoma skup HiFi. Iako se mnogima ne cini tako.

Znamo da je siroj populaciji zanimljivije da cita testove pristupacnije opreme - tako da u narednom broju pravimo grupni test AV risivera sasvim pristojnih cena.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...