Jump to content


Grupna nabavka delova iz inostranstva


pera451

Recommended Posts

"-IRP240 ~50k0m.

-IRFP9240 ~50kom. ne od International Rectifier-a "

"?"

1/. IRP240-----------------> Mislio si na IRFP240?

2/. Ako ne mogu IR, koji mogu ako trenutno nema Fairchild(prestali su da ih :bounce )

3/. Da li mogu kao zamena:

FQA19N20C

FQA12P20

:cheers

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 546
  • Created
  • Last Reply

Ja bih se prijavio za sledece artikle, ako nije kasno

2sa 1837

2sc 4793

2sj 74bl

ztx 450

ztx 550

FQP3P20

za kolicine bih se odlucio kada nam Scope saopsti ponude.

Svi artikli su vec trazeni osim FQP3P20, pa bih molio osobu koja komunicira sa Scope-om, ako je moguce da se ponuda

prosiri sa ovim artiklom.

P.S. Jel ekipa trazi ZTX 450 ili ZTX 540 ? Za F5 je potreban ZTX 450.

TIA

Link to comment
Share on other sites

Pratim ja vas onako sa daljine. Sto se tice delova trazite i pisite, pa recimo do Nedelje.(samo neka neko sabire)Za svaki posebni izvor dodajte oko $7 za postarinu ovde + komponente. Tako da kalkulisete cenu.

Za Srbiju cemo sabrati na kraju. Inace cu da :bounce ako ne mogu da :bounce:bounce

Za Fairchild 9240/240 ce biti malo teze jer ih je jako malo na trzistu. Ali nije nemoguce, pokusacu.

Nego, kako niko nece Thermaltrak osim pileta i chika Bore?

FQP3P20---------------->koliko komada? :cheers

:order

Link to comment
Share on other sites

Nije zgoreg da napomenem da smo samo JFET -ove predvideli za uparivanje, i za taj posao se impuls ponudio da ga uradi ... zato ih uzimamo vise nego sto je potrebno za F5 da bi ih mogli upariti ...sada vec ima dovoljno zainteresovanih, tako da to vise ne bi trebalo biti kriticno...

Ako neko zeli ostale tranzistore za F5 uparene, bilo bi dobro da se izjasni, pa da vidimo mozemo li se dogovoriti da obezbedimo dovoljnu kolicinu, i nadjemo "nadleznog" :D za uparivanje ... moze i v.d. "nadlezni",samo nek` ih upari :banana

Jos bih jednom da zamolim, da kada budemo saznali nabavne cene, napisete tacno sta i koliko cega zelite, kako bih bio u mogucnosti da sastavim konacan spisak .

Ovo sam napisao stoga da se na vreme presaberete, i da razjasnimo nedoumice, ako jos uvek postoje.

Ako ima pitanja , javite se ... ja sam spreman da odgovorim i pomognem koliko je u mojoj moci ...ne bih zeleo da neko stekne utisak da na bilo koji nacin privatizujem ovaj GB , otvoren sam za sve predloge ... svaka pomoc koja ce doprineti tome da ovaj GB bude uspesniji je dobrodosla ... :thumbsup2

:banana

Link to comment
Share on other sites

Hajde da malo konkretizujemo te "komplete" za F5.

-2SK170BL 10kom.

-2SJ74BL 10kom.

-ZTX450 10kom.

-ZTX550 10kom.

-IRP240 ili zamena 5k0m.

-IRFP9240 ili zamena 5kom.

Ovo bas i nema neke veze sa F5.

PartsConnexion

PRP-68620 18R 0.5 Watt 5kom

PRP-50094 100R 0.5 Watt 5kom

PRP-50111 330R 0.5 Watt 5kom

Od mene toliko. :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...