Jump to content


Grupna nabavka delova iz inostranstva


pera451

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • Replies 546
  • Created
  • Last Reply

Potrebna pomoc! 8)

Ja sam konacno resio da sklopim svoj F5 i ustanovio da usvom kompletu imam 9 kom FQA12P20 a samo jedan komad FQA19N20C 8)

Mene sada zanima da li neko od kolega koji su narucivali ove komplete ima koji komad FQA19N20C viska kako bi izvrsili zamenu.

Unapred hvala! :o

Nebojsa

Link to comment
Share on other sites

Potrebna pomoc! :)

Ja sam konacno resio da sklopim svoj F5 i ustanovio da usvom kompletu imam 9 kom FQA12P20 a samo jedan komad FQA19N20C :)

Mene sada zanima da li neko od kolega koji su narucivali ove komplete ima koji komad FQA19N20C viska kako bi izvrsili zamenu.

Unapred hvala! :lol:

Nebojsa

Link to comment
Share on other sites

U Beograd je sve stiglo kako treba - to je van svake sumnje. Greska je nastala negde nakon toga...

Da bi se greske izbegle, ja sam vise puta pozivao da se ljudi skupe, pa se valjda svi secamo sta se desilo. Interesantno je da nisam u ovoj temi procitao da su ljudi kojima se tako zurilo na kraju sklopili F5.

Verovatno sam i za to ja kriv. Ometam ih svojim parapsiholoskim mocima :lol:

Link to comment
Share on other sites

Posto je tesko skupiti ljude da se razdele paketi ja sam pokusao u ovoj temi da pronadjem gde je greska u pakovanju ali pretpostavljam da je Neskoru taj post promakao, u svakom slucaju treba proveriti ta dva kompleta i trebalo bi da se sve slozi. Dosta ljudi je ucestvovalo u realizaciji ovog GBa a i bilo je dosta delova pa se potkrade i po neka greska, u svakom slucaju hvala svima na trudu. Inace ja moj F5 jos nisam sastavio, ostalo mi jos da nabavim trafo(e) pa da :lol:

Link to comment
Share on other sites

Molim, apelujem i ko zna sta jos ,sve kolege koji su ucestvovali u group buy da pogledaju da li imaju koji raspar FQA19N20C. :lol:

Fali mi samo jedan FQA19N20C da bih zavrsio pojacalo

I dalje mi nije jasno kako sam mogao da dobijem 9 kom. FQA12P20 i samo jedan kom.FQA19N20C :)

Unapred hvala!

Link to comment
Share on other sites

Evo za pocetak da podsetim kako izgleda spisak porucenih kompleta, uz napomenu da komplet za

scopea nije ni stigao do nas, vec je poslat raduletu .

pera451 2kompl.

pile 1kompl.

nessha 1kompl.

zocky 1kompl.

neskor 1kompl

Beowolf 3kompl.

leonardo 1kompl.

vampire 1kompl.

carAca 2 kompl.

scope 1 kompl.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Grupna nabavka delova iz inostranstva

Post od WEISS na Pon Jan 12, 2009 4:13 pm

Kompleti za F5 poslati :

- 9kom ............ pera 451 + "lampice" :lol:

- 1kom ............. Zocky + "lampice" + PCB01 + ... ce da vidis 8)

- 3kom ............. pile + "svasta nesto" :)

a sutra bi trebalo da vam neko pozvoni na vrata :lol :

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Grupna nabavka delova iz inostranstva

Post od pera451 na Pon Jan 26, 2009 10:05 am

Nije jos. Beowolf i Neskor su uzeli. Tokom nedelje cemo da uradimo Nessha i CarAca.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Grupna nabavka delova iz inostranstva

Post od pile na Pon Jan 26, 2009 11:07 am

Nisi mi javio, jel bio kurir ?

:)

....................................................................................................

Re: Grupna nabavka delova iz inostranstva

Post od pera451 na Pon Jan 26, 2009 12:24 pm

Pile,

izvini, malo sam bio u frci, javio bih ti da nesto nije bilo u redu. Kurir je bio vec

sutradan, sve proslo savrseno, delovi cekaju vlasnika :D.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Ovo se odnosi na jedan komplet viska koji sam poslao piletu, a on ga je naknadno

prosledio do pere.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Grupna nabavka delova iz inostranstva

Postod WEISS na ÄŒet Jan 29, 2009 10:21 am

Pogotovo sto ni meni nije lako samom da ispratim sta je par sa cim,

u sta su se nazalost uverili oni koji su bili kod mene. Tako smo vec dosli do drugog kruga, jer se ispostavilo da

ni oni koji su bili kod mene nisu svi uzeli sve sto je trebalo.

Link to comment
Share on other sites

Taj komplet nije ni dosao u BG.Radule je za mene uparivao male Toshibe a pile je preuzeo i poslao mi. U jednom postu pera rece da je u BG sve stiglo tako da se ne osecam prozvanim. Ali opet ?... sve je moguce. Pakovao sam i brojao komad po komad po spisku koji sam dobio tako da sam siguran da sam sve tacno poslao.Sad da li je moj spisak bio tacan to mi samo vi mozete reci. Mislim da svako treba da dobije ono sto je narucio i platio.Ja sam mislio da je ovaj gb davno zavrsen. Ako ima neki (-) i do mene je, javite. Nije potrebno da niko nesto naknadno kupuje ako je bilo u "gb-u".

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Ponavljam: u BG je stiglo sve sto je trebalo da stigne - problem je nastao u podeli! Kako ne znam, ali vise nije ni bitno, neka ostane nauk za ubuduce da ne moze neko da nista ne pomogne, a da bude nestrpljiv i bezobrazan.

Nista nije propalo u zemlju, pa ce se valjda naci... Na primer, moji NTC-ovi...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...