Jump to content


ESL u Subotici!


stein

Recommended Posts

  • Replies 158
  • Created
  • Last Reply

Ne bih da ispadnem jedini koji nesto zamera, ali ne mogu da izdrzim.

Kakvo priznanje da dobije doticni kreator elektrostatika ako svojim izborom bas drajvera implicitno salje poruku da je sal-ov teski i lenji drajver adekvatan partner njegovom panelu??? Za cetvorocifrenu sumu? Moze da ga modifikuje koliko hoce... LOL

Zar nisu elektrostati simbol brzine, a sal drajveri simbol lenjosti? Ako ih je uklopio, ili su salovi bolji nego sto je iko od nas sanjao, ili su njegovi paneli...

A koliko su moje usi cule nije ih uklopio nikako. A bas svira upravo kao sal. Mislim, sal mozda za svoju cenu nekome i nije los, ali za ovu cenu?

Kako radi panel ne znam, jer je bas kao iz bureta prekrio zvuk panela koje sam ja cuo....

Inace, za cenu koju je trazio svojevremeno za svoju kopiju sf concerta (mislim kopiju samo po izgledu kutije) mogli ste da dobijete polovan sf concertino koji je par svetova daleko od doticne kopije a koja je sadrzala pogodite koje midbas drajvere. Slusao sam njegove kopije concertina, kao i tanoje m serije koje je modifikovao za nekoga. Zajednicki imenilac zvuka (po mome skromnom misljenju) je: visokotonac potpuno odvojeno svira a zvuk je preopusten (kao prekuvan krompir :( )

Nije mi cilj da bilo koga uvredim, nego mi je bilo neverovatno koliko jednoumlje je vladalo o temi.

Naravno postujem svacije misljenje, samo se moje koje sam izneo razlikuje. Nadam se da je to dozvoljeno. :(

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...