Jump to content


Zajednicka kupovina plocica za F5


pera451

Recommended Posts

Poslednja informacija:

...

izrada 30 kom. plocica oznake "Pcb1" na materijal Fr-4 vitroplast debljine 1,6mm. Cu debljine 35 um

kalaj debljine 10-15 um. sa nastampanim stop lakom sa obe strane (plavi) i belim overlay-om iznosi 9752,00 dinara.

U cenu su uracunata 3kom. graficka filma

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 344
  • Created
  • Last Reply

Zao mi je sto nisam uzeo NS10 pa da ne ponovim gresku. Ali svidja mi se izmena na F5. Mozda se za 2-3 dana i ja malo vise ukljucim u forum ako danas sutra zavrsim projekat koji radim vec duze vreme. Hocu da probam Aleph-X plocicu. problem je sto plocica kod mene treba da sazori u glavi da bi vodovi bili minimalni a energetski deo sto kraci i odvojen od ulaznog. Mogli bi vec poceti davati ideje za izgled elemenata u kutiji za Aleph-X da bih mogao da planiram ulazni XLR i sto kraci put do plocice. Voleo bih kad bi u saradnji pokusali ovo uraditi.

Inace pre dva meseca mi je stigao neispravan Harman 770 amp sa ebay ali jos nisam stigao da ga pogledam. To ce mi sad biti sledece.

Link to comment
Share on other sites

Sada imate informaciju pa resavajte to Tibor ili scope i sve ostalo. Ja se u cetvrtak uvece vracam sa puta, pa probajte da dotle sve rascistite i da ja onda zakazujem rok za potvrdu i dajem signal kome-treba.

U medjuvremenu mi posaljite Vase kontakt podatke na PP, da vidim kome se salje, a kome urucuje i da li cu uzimati neke parice unapred ili ne.

Link to comment
Share on other sites

Кој бре неће? Кој бре није видео? Ðумем да правим ал оћу комплет.

Sve su ovo lepe akcije u kojima treba uÄestvovati.

Dakle i meni komplet.

Link to comment
Share on other sites

apropo scope-ove dobre volje - kapa dole coveku za to ;

elem - buduci da mene licno ne interesuje grupna nabavka delova , ne mogu da se izjasnjavam oko toga ;

po pitanju pcbs - mislim da bi bilo greota da se smara i cima i organizuje sve to odande ( ako nisam prolupao loncice - sve mislim da je u Amerikama ?)

elem 2 - predlazem da uvecate (koji god da je ) broj plocica za par , i da mu Pera posalje taj jedan par kao mali znak zahvalnosti za prethodni GB i dobru volju za ovaj.

ako treba , tih 1000+ din za njegove dve plocice i shipping cu ja da platim ..... u slucaju da ostatak raje nije raspolozen

hehe - sve to naravno samo pod uslovom da je scope dovoljna zamlata pa se bakce sa DIY :banana

Link to comment
Share on other sites

apropo scope-ove dobre volje - kapa dole coveku za to ;

po pitanju pcbs - mislim da bi bilo greota da se smara i cima i organizuje sve to odande ( ako nisam prolupao loncice - sve mislim da je u Amerikama ?)

elem 2 - predlazem da uvecate (koji god da je ) broj plocica za par , i da mu Pera posalje taj jedan par kao mali znak zahvalnosti za prethodni GB i dobru volju za ovaj.

Link to comment
Share on other sites

elem 2 - predlazem da uvecate (koji god da je ) broj plocica za par , i da mu Pera posalje taj jedan par kao mali znak zahvalnosti za prethodni GB i dobru volju za ovaj.

ako treba , tih 1000+ din za njegove dve plocice i shipping cu ja da platim ..... u slucaju da ostatak raje nije raspolozen

I ova akcija podržana sa moje strane.

Potvrđujem komplet.

Link to comment
Share on other sites

Cak i da jedan covek plati plocice nije velika cifra a tek kad se podeli nece se ni osetiti ni postarina ni plocice. Kod NS10 su isle isto gratis plocice pa se nije niko bunio pa zasto bi sad. Ja sam da se podele na sve.

Link to comment
Share on other sites

Iz prakticnih razloga predlazem Tibora, a scope-u obavezno da posaljemo komplet plocica za preamp, regulator, amp

i selektor ako se bude radio.

Verujem da nije problem obzirom da je skoro radjeno i filmovi postoje.

Link to comment
Share on other sites

Ja potvrdjujem moju narudzbinu, poslao sam podatke na pp, sto se tice izbora ko ce da pravi plocice slazem se sa svime sto se dogovore iskusniji clanovi, racunajte i mene za plocice za scope-a, a ako bude jos zainteresovanih za ponovnu izradu preampa i ostalog posto je jos frisko ja sam za

Link to comment
Share on other sites

@Chedo,

tvoju adresu znam i napamet, tako da ne treba :spavanje. Mislim, mozes ti uvek da pises, pogotovo ako je nesto o izradi JLH-a ;).

Koliko razumem, za sada preovladjuje stav da se Scope-u poklone plocice, a da ih radi Tibor, ili sam nesto pogresno shvatio?

Link to comment
Share on other sites

dobro si shvatio...

Borko, scope, a sto se mene tiche i ZM treba da dobiju besplatan komplet... nas 30 casti ;)...

Borko je dizajnirao, scope ce pomoci oko nabavke delova, ako bude trebalo... a ZM-a cemo da smaramo k'o nikada do sada, za svaku bogovetnu sitnicu ;)

:spavanje Poz

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...