Jump to content


Zajednicka kupovina plocica za F5


pera451

Recommended Posts

Kolege DIY-eri, verovatno ste pratili neke od tema vezanih za Threshold NS-10, F5 i slicno. Ako jeste, verovatno ste u slucaju Threshold-a uocili da je Borko_KA razvio veoma lepe plocice za preamp koji je razvijalo vise ljudi, pre svega Zen Mod, a zatim i Impuls i neki drugi. Plocice su na kraju napravljene kod Tibora i preamp je prosvirao bez greske (zasad kod Borka i mene, uskoro valjda kod jos nekih ljudi). Kvalitet cle price je zaista za primer.

U medjuvremenu su ljudi poceli da se interesuju za izgradnju F5, snagasa u A-klasi. Plocice su razvijene i tu se nekako stalo.

Steta je da se prica tako zavrsi - bolje bi bilo da napravimo bar jedan set plocica, opet kod Tibora. Treba da se skupi jedno 5-6 kompleta pa da saljemo.

Ima li interesenata, osim mene?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 344
  • Created
  • Last Reply

Pa, postoji mogucnost da se par fetova teze nabavlja. Ali ni to nije neki problem, ako nas je dovoljno, svaka narudzbina iz Farnell-a itd preko neke od nasih firmi se isplati...

Ja se recimo, jos nisam ni odlucio da pravim F5 (o mojim polilemama videti temu "Mali snagas u A klasi"), ali hocu da imam Borkove plocice, makar ga nikad i ne napravio...

Link to comment
Share on other sites

Ja sam koliko se secamn davno ponudio grupnu nabavku i plocica i komponenti (polipropileni, mica, stiroflex, Dale-Vishay RN60D, tranzistori)-(sve naj.) u kitu.

Stalo se jer nije bilo volje da se ustupi gerber koji je potreban za izradu plocica. Ako se predomislite po pitanju gerbera, jer bez njega ne mogu nista da uradim, moja ponuda jos vazi.

Link to comment
Share on other sites

PCB

• Material type: FR4

• Board thinckness:0.062"(1.6mm)

• Size: 3"x5“

• Copper thickness:1oz

• Surface finish: HASL

• Silk color: White

• Solder Mask: Green

PCB:Za 20 komada--------1komad $3.5

Link to comment
Share on other sites

Dodajte jos 2 PCB na gomilu za mene :banana .Btw posebno mi se svidja ponuda scope-a , posto nabavka kvalitetnih delova kod nas predstavlja veeeeliku z... :lol:.

@scope: Ako se skupimo za grupnu nabavku delova, jel` problem da se na gomilu ubaci nesto sto nije na spisku za F5?

Pozdrav svima :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...