Jump to content


Hi-Files 23 u prodaji od srede 07. maja


Ljuba

Recommended Posts

Moram da kazem da sam iznenadjen krajnje objektivnim prikazom Rotela 1070. Slusao sam ga u Megastoru u kombinaciji sa nekim podnostojecim Proacom...i to je to. Ja ne volim Rotela, ali ovo je zvucalo sasvim OK.

Zato mislim da je CA840C zasluzio mnogo bolji tekst.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

@crnicrnja

Ne, to nije razlog. Zoran je testirao nedavno 740, pa nisam zeleo da se bas ponavljamo. Zbog toga je 840 na test dobio drugi saradnik.

Kao sto znas Zoran nije veliki ljubitelj NADa, pa je napisao sasvim lep i korektan test.

@nkrgovic

Sta da kazem :thumbsup2

Tri para ociju su ovo procitale (ukljucujuci moje) ali ovo nam je promaklo.

Kasnili smo sa casopisom i ocigledno se nisam previse udubio.

Hvala na kritikama.

Link to comment
Share on other sites

pa verovatno zato sto je pre izvesnog vremena (kad je doticni plejer dosao na nase trziste), Zoran osuo baraznu vatru po plejeru, pa bi se sad nasao u nezgodnoj situaciji. a i opstepoznat je njegov stav prema savremenim CDPima u odnosu na modele 90ih
Link to comment
Share on other sites

@crnicrnja

Ne, to nije razlog. Zoran je testirao nedavno 740, pa nisam zeleo da se bas ponavljamo. Zbog toga je 840 na test dobio drugi saradnik.

Kao sto znas Zoran nije veliki ljubitelj NADa, pa je napisao sasvim lep i korektan test.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Ne bi trebalo da bude tu voli/ne voli. Ocjenjuje se valjda kako to zvuci a ne ko ga izdaje i sta ja mislim o marki!

Tacno tako. Ocigledno me nisi razumeo da sam hteo isto da kazem.

Druga recenica bi bila jasnija kao "kao dokaz da to nije relevantno... Zoran je opet napisao lep o korektan test"

Link to comment
Share on other sites

Druga recenica bi bila jasnija kao "kao dokaz da to nije relevantno... Zoran je opet napisao lep o korektan test"

Mozemo li da kazemo da, iako neki casopisi za testiranje koriste "referentne komponente", Hi-Files ima "referentnog autora" ? :thumbsup2 Zoran - referenca :order. Bravo, stvarno sjajni clanci!

Link to comment
Share on other sites

Sad jesam i tekst je priliÄno generiÄki, tj. "odraÄ‘en" ili realno useless. ViÅ¡e je informativnog karaktera, ima greÅ¡aka, a o zvuku tu nema niÄega. Nije katastrofa, ali ovaj ureÄ‘aj definitivno zaslužuje bolji text.

Link to comment
Share on other sites

OdliÄan broj; sjajan izbor ureÄ‘aja za testiranje i vrlo informativni i struÄno napisani tekstovi koje sam sa uživanjem Äitao iako me nijedan direktno ne zanima. Eventualno oni Usheri... :order

Retro rubrika izvanredna kao i uvek; Å¡teta je Å¡to je muziÄka ponuda tako skromna, pa su Markove cd recenzije tek informativne prirode.

Zato je text o Knopfleru :thumbsup2

Sve u svemu rekao bih - i više nego protivuvrednost uloženom novcu.

Link to comment
Share on other sites

Odličan broj; sjajan izbor uređaja za testiranje i vrlo informativni i stručno napisani tekstovi koje sam sa uživanjem čitao iako me nijedan direktno ne zanima. Eventualno oni Usheri... :)

Retro rubrika izvanredna kao i uvek; šteta je što je muzička ponuda tako skromna, pa su Markove cd recenzije tek informativne prirode.

Zato je text o Knopfleru :roll:

Sve u svemu rekao bih - i više nego protivuvrednost uloženom novcu.

Hvala Koko! ;)

Link to comment
Share on other sites

LiÄno smatram da je novi broj korak napred - Äasopis ima svoj pravac i identitet, iako sluÅ¡ni testovi i dalje zauzimaju najmanji deo tekstova

korak nazad je ponovni izostanak fotografija daljinskih u tekstu gde su apostrofirani (nad c355bee), isto kao i u broju 21 u testu simaudia kad je daljinski pomenut Äak i u minus listi a nema ga na slikama. Korak nazad, jer je u proÅ¡lom broju oÄigledno posebna pažnja posvećena fotografijama daljinskih..ipak, samo napred..

Link to comment
Share on other sites

Nisam jos kupio novi broj, jer upravo zavrsavam prosli :roll: ; sta cete, dobre stvari se gustiraju polako.

Komentar o ZoranuBG kao referentnom autoru... slazem se, ali i Willi-jeve recenzije citam sa uzivanjem, kao apsolutno dozivljene (iskrene).

Duet Herman je izuzetan. Vec sam jednom skrenuo paznju Ljubi (mislim na nekoj proslavi godisnjice casopisa), da Hermanovi pisu (za moj pojam) izvanredno.

Rajko

Link to comment
Share on other sites

Novi broj "Hi-Files"-a je :roll: , dopada mi se to sto su izasli vecinom testovi uredjaja dostupni obicnim smrtnicima! Mali predlog od mene bi bio

da se pojave u nekom od narednih brojeva i testovi FM ili DAB tjunera, s obzirom da posedujem sve brojeve "Hi-Files"-a ne secam se da sam naisao

na neki takav test o tjunerima :) , ako se nevaram...!

Pozdrav i ;)

Link to comment
Share on other sites

Komentar o ZoranuBG kao referentnom autoru... slazem se, ali i Willi-jeve recenzije citam sa uzivanjem, kao apsolutno dozivljene (iskrene).

Duet Herman je izuzetan. Vec sam jednom skrenuo paznju Ljubi (mislim na nekoj proslavi godisnjice casopisa), da Hermanovi pisu (za moj pojam) izvanredno.

Link to comment
Share on other sites

Novi broj "Hi-Files"-a je :) , dopada mi se to sto su izasli vecinom testovi uredjaja dostupni obicnim smrtnicima! Mali predlog od mene bi bio

da se pojave u nekom od narednih brojeva i testovi FM ili DAB tjunera, s obzirom da posedujem sve brojeve "Hi-Files"-a ne secam se da sam naisao

na neki takav test o tjunerima :roll: , ako se nevaram...!

Pozdrav i ;)

Moracemo da napravimo jedan paralelni prikaz tjunera u jednom od narednih brojeva.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...