Jump to content


Hi-Files 23 u prodaji od srede 07. maja


Ljuba

Recommended Posts

Poštovani,

majski broj 23. časopisa Hi-Files se pojavljuje na kioscima u sredu 07. maja, a dan kasnije i u Crnoj Gori.

U ovom broju imaćete prilike da pročitate:

TEMA BROJA

Blu-ray na tronu

TESTOVI

LG 42PG6000

Electrocompaniet ECC-1

Cambridge Audio Azur 840C

Canton Chrono 507 DC

Wharfedale Evo 2-30

Rotel RB-1070 & RC-1070

NAD C355BEE

Totem Acoustic Rainmaker

Usher V-601

Harman/Kardon AVR247 & JBL ES

Onkyo TX-SR605

Pointe Sixty

Dayens InVivo

Apacer AU860

Retro - Philips AH673

MUZIKA & FILM

Mark Knopfler

post-45-128510633735_thumb.jpg

post-45-128510633735_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

meni ovde neÅ¡to nije jasno...zar nije bio test in vivo kablova, a koliko se sećam bilo je reÄi i o Blu-Rayu i to naÅ¡iroko!? A neÅ¡to mi se Äini da je i o Wharfedale Evo 2-30 bio testiran. ili sam ja pobrkao Äasopise ;)

Link to comment
Share on other sites

Nemoj da se ljutiš

1. InVivo zvučnički kablovi, a ne interkonekt

2. Bio je Evo2-20 i Evo2-8

3. Blu-ray je pobedio, pa je zaslužio da se piše dodatno, i to kao update

4. Pao kurs na 80, kada je bio 3*84=252din, onda je bilo isto.

Jel sad OK?

Link to comment
Share on other sites

Mislim da ima logike da HiFiles kosta isto i u CG kao i u Srbiji.

Ja na primer kupujem hrvatski casopis More koji placam u Srbiji 230 din, a on u HR kosta 26 kuna (1 kuna=11,2 din) tj. tamo kosta 291,2 din, sto znaci da je jeftiniji ovde. I sam znas da neki casopisi za razlicita trzista imaju i razlicite cene, zbog poboljsanja prodaje, itd...

Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

još je neko ranoranilac ;)

hvala za info

ipak boli kad pomislim da časopis na crvenom krstu isto košta kao u ulcinju ili kolašinu. nema ekonomske logike.

i sutra rano ustajem ;)

Kakve to veze ima, pa nije CG na kraj sveta. I ne znam zasto bi te to "bolelo".

Link to comment
Share on other sites

Ebga neznam, mada sve sto su naveli poklapa se sa mojim utiscima, jedino da dodam da je motor potenciometra

veoma brz i za neko fino podesavanje glasnoce je ipak ptrebna ruka, a i malo me senzor za daljinac izludjuje ima veoma mali

ugao prijema, dok daljinac kontrolise player sa svih strana iliti uglova! ;)

Link to comment
Share on other sites

Ebga neznam, mada sve sto su naveli poklapa se sa mojim utiscima, jedino da dodam da je motor potenciometra

veoma brz i za neko fino podesavanje glasnoce je ipak ptrebna ruka, a i malo me senzor za daljinac izludjuje ima veoma mali

ugao prijema, dok daljinac kontrolise player sa svih strana iliti uglova! ;)

Link to comment
Share on other sites

Pa upravo zbog onoga sto je Vladovid rekao...da neki casopisi imaju razlicite cene za razlicita trzista, tj. ocigledno se CG ucinila cena zbog transporta, a to opet govori da je cena i kod nas mogla biti niza sto opet dovodi do zakljucka da mi placamo taj ustupak CGori. :)

E to boli.

Pa bas ti i kazem da CG nije na kraj sveta i da ne postoje dodatni troskovi transporta.

A razlog sto je "ispalo" da je casopis jeftiniji je samo zbog (privremenog) pada evra.

Da promenimo cenu na 3,1 € ?

Vidimo se ujutru u 8h ;)

Link to comment
Share on other sites

Da dodam:

Mene vise boli sto je nase "mleko" koje izvozimo u CG za desetak dinara skupuplje ngo kod nas, a moram da ga kupujem svaki

dan! Ipak mnogo lakse prezivim ovih par dinara vise sto dam jednom u dva meseca nego ono predhodno navedeno...! ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...