Jump to content


Plazma - koja od 42"


krvimozak

Recommended Posts

Dakle, citao po forumu, raspitivao se, gledao i uporedjivao LCD i plazmu. Odluka je plazma od bar metar dijagonale jer mi je soba 8.5X4.6 m. Kada gledam formulu 1 na obicnom tv vidim neke musice kako prolecu stazom :listen

Pitanje je koji model i koje tvornice? Cena nije najvaznji faktor jer je najjeftiniji Samsung ali samo 1 god garancije a meni 5-6K dinara gore-dole ne znaci mnogo... Jednostavno, sta je kod nas trenutno best by?

Link to comment
Share on other sites

Dobro je da si resio da to bude plazma a i dimenziju si odabrao, za toliku sobu mozes i 50'' ali gde dodje ovde da pricas o TV-u eno ti u podforumu Kucni bioskop kolko hoces price na ovu temu.

Ceo dan imas da citas, a kad budes nesto konkretnije zakljucio i ostanu u dilemi samo finese zovi da pomazemo.

Link to comment
Share on other sites

First, hvala!

Sta da ti kazem sem uuupssssssssss :o;)

Nisam obratio paznju, a ovde nasao temu LCD vs plazma pa sam se zaleteo a krecana radi u tri smene pa sam zaboravio na podforum Kucni bioskop... Ljuba moze da prebaci temu, ako ga ne mrzi...

Mislim da bi 50" bilo preveliko jer ne mogu da ga postavim na duzoj stranici (sa jedne strane je prozor a sa druge sank) tako da mi 42" za 4.5 metara rastojanja dodje kao optimum.

Offtopic: Ustvari, mozda mi treba i veci monitor za komp. :listen Ja definitivno nisam "vizuelni" tip. Tv i filmovi me nikada nisu posebno interesovali iako sam ih onako u prolazu odgledao na vagone. CD plejer sam kupio pre 20 godina a video plejer i televizor pre 15 godina i za to vreme nikada (neverovali ili da) nisam iznajmio kasetu iz video kluba da pogledam neki film. Od kablovske se vrti neprekidno decji kanal i ponekad Discovery ili NG. Sve u svemu, meni tv stvarno treba cisto namenski za pracenje formule 1. Sva moja ostala interesovanja su vezana za muziku u bilo kom obliku...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...