Jump to content


No.22


wwweljko

Recommended Posts

:lol: Standardno svetski.Ljubo samo tako nastavite.PojaÄala,cd plejer,zvuÄnici,sniženja... :roll:

"ja tu ne bi ništa menj*o"

p.s. pored moje prodavnice su 3 kioska (znaÄi sve novine proÄitam za DŽ.) jedino Å¡to volim da donesem kući je CKM i

vaÅ¡ cenjeni Äasopis.

Link to comment
Share on other sites

Pohvalio bi novi broj,odlican je zaista.Uvek me raduje rubrika retro,koju bi ako moze naravno,voleo da vidim u svakom broju(svideo mi se test Grundig cd plejera,kao i raniji testovi u istoj rubrici).Lepo je videti i test proverenih gramofonskih velikana Michell TecnoDek(secam se legendarnog modela GyroDek,jako popularnog kod nas) i Thorens-a(odlican odabir modela).Naravno tu je i nova Yamaha u retro stilu,bilo bi lepo da i ostale firme slede primer Yamahe(sto se retro dizajna tice).Onda i neverovatni Lyngdorf,pa prelepi Sonus Faber i Usher zvucnici.Zasad sam stigao da procitam testove onoga sto me najvise zanimalo pored Grundiga,Yamaha i Sonus Faber(i mogu da kazem da su odlicni,detaljno i lepo opisani).Predlozio bi da u svakom broju bude testiran i po jedan dvd plejer.Nastavljam sa citanjem ostalih testova,pa cu utiske preneti sutra.Samo nastavite tako :crno-na-belo . Veliki Pozdrav. :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

Standardno dobar, plus 'povratak vinila'. Sjajno! :crno-na-belo

Kratko uputstvo za podeÅ¡avanje gramofona je odliÄno, a Zoranov tekst je otklonio mnoge nedoumice kad su novi Torensi u pitanju (bila je tema o tome na vinilima). Sa neÅ¡to većim zanimanjem od ostalih proÄitao sam i textove o Usher i Sonus Faber zvuÄnicima - rado bih posedovao oba para :thumbsup2

KonaÄno, iako to i nije hi-fi, dopao mi se i prilog o igraÄkici Cubo. Proverio sam je u audioplusu i zvuk koji pruža je zaista iznad oÄekivanja kad vidite neÅ¡to tako maleno sa samo jednim zvuÄnikom. Najozbiljnije razmiÅ¡ljam da instaliram jedan u kuhinji uprkos ceni koja je apsurdno visoka...

Sve Äestitke za dobar rad!

Pozdrav!

Link to comment
Share on other sites

@Koko Bil

Sto se tice Cuba, testiran je na moje insistiranje. Zanimljivo je da je prva reakcija mnogih bila "to nije HiFi", ali to je bio moj osnovni razlog i da ga uzmemo na test.

Spravica je fenomenalna, svira sasvim lepo, a sto se tice cene, mislim da je jedini problem u nasim novcanicima. U poredjenju sa drugim proizvodjacima, slicnih gedzeta, ova cena je sasvim OK.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...