Jump to content


Trajanje baterija??


krvimozak

Recommended Posts

Moja zena ima vec dugo digitalni Canon sa 3.2 mp. Problem je to sto baterije traju kratko, tridesetak snimaka (a pise :order do 150). Prve koje je kupila su bile punjive od 2000mAh, doduse kineske, pa sam mislio da je to razlog. Onda sam u Grckoj pre 2-3 godine kupio od 2500mAh i to japanske, ali trajale su malkice duze. Sumnjao sam na kapacitet, i nije me mrzelo da ga izmerim - stvarno imaju preko 2000 mAh. Prijatelj koji je elektronac mi je dao objasnjenje da one imaju struju ali im brzo padne napon pa se elektronika u aparatu ne napaja kako treba. Savetovao mi je da kupim alkalne ali i one potraju maksimalno 30 snimaka. Aparat odlicno radi slike i pitam se da li je tu sve u redu? :wink:

Link to comment
Share on other sites

OÄito da problem nije u bateriji .Dva najverovatnija razloga mogu biti da ti punjaÄ nepuni pravilno bateriju ili da aparat vuÄe struju iz baterije pa je brzo prazni.Prvu mogućnost možeÅ¡ proveriti zamenom punjaÄa ili da uzmeÅ¡ već napujene baterije od nekoga iz komÅ¡iluka a za drugi ti je potreban serviser.Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

OÄito da problem nije u bateriji .Dva najverovatnija razloga mogu biti da ti punjaÄ nepuni pravilno bateriju ili da aparat vuÄe struju iz baterije pa je brzo prazni.Prvu mogućnost možeÅ¡ proveriti zamenom punjaÄa ili da uzmeÅ¡ već napujene baterije od nekoga iz komÅ¡iluka a za drugi ti je potreban serviser.Pozdrav
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...