Jump to content


Threshold NS 10 for dummies


pera451

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Bravo, majstore. Ovaj fajl sa "reg" u imenu, od cega je on?

Jedini problem koji sam uocio sa fajlom je ono cega sam se i plasio - kada se jednostavno pusti na stampu on je manji od originalnog. Duzina plocice je oko 84 umesto 90 mm. Da li se to desava i kod tebe?

Link to comment
Share on other sites

Bravo, majstore. Ovaj fajl sa "reg" u imenu, od cega je on?

Jedini problem koji sam uocio sa fajlom je ono cega sam se i plasio - kada se jednostavno pusti na stampu on je manji od originalnog. Duzina plocice je oko 84 umesto 90 mm. Da li se to desava i kod tebe?

Link to comment
Share on other sites

Za izradu Å¡tampanih ploÄa preporuÄujem fabriku Å¡tampanih ploÄa Ei NiÅ¡,

http://www.eipcb.co.yu

Zadovoljan sam kvalitetom, a zahtevi su mi dosta veći nego Å¡to je to kod tipiÄnih audio projekata. Rade i viÅ¡eslojne ploÄe. Primaju dokumentaciju u elektronskoj formi (ovo važi za većinu poznatih programa za projektovanje Å¡tampanih ploÄa). Na sajtu se nalaze odgovori na većinu tipiÄnih pitanja u vezi sa parametrima izrade ploÄa. Najbolje je prvo to proÄitati, zatim pripremiti odgovarajuće fajlove i onda napisati tekst (zahtev za ponudu), gde piÅ¡e detaljno Å¡ta, kako, koliko i od Äega uraditi, koji je oÄekivani rok, kome i kako dostaviti ponudu. Sve to treba poslati na e-mail adresu sa sajta i saÄekati dan-dva na odgovor. UobiÄajeni rok izrade je 3 nedelje, a moguć je i kraći. IzraÄ‘ene ploÄe Å¡alju Post Expressom.

Link to comment
Share on other sites

Bravo, majstore. Ovaj fajl sa "reg" u imenu, od cega je on?

Jedini problem koji sam uocio sa fajlom je ono cega sam se i plasio - kada se jednostavno pusti na stampu on je manji od originalnog. Duzina plocice je oko 84 umesto 90 mm. Da li se to desava i kod tebe?

Link to comment
Share on other sites

Mucho error!

Ne brzaj komsija!

Plocica je najblaze receno amaterska i to prvi pokusaj!

1. Zasto je R1 nabijen toliko uz Q1?

2. Rascistiti malo prostor oko Q1 i Q2 da ti se hladnjaci ne naslanjuju na oblizne kondenzatore. Bilo bi pozeljno da znas dimenzije hladnjaka...

3. Cemu dva puta C4 i toliko predimenzionisani? Ako je 1uF onda se zna koliki su raster i dimenzije Wima bloka!

4. Masa se treba vezati u zvezdu tako da tacka zvezde bude sto blize izlazu, idealno kod C4.

5. Komponente su razbacane sve u svemu ocajan rad...

Za ovako malo kolo ne treba puno vremena za dizajniranje PCB-a pa ako ste vec resili da klonirate neka se neko od ucesnika potrudi i izdvoji sat ili vise vremena da to bude funkcionalno,skladno, tehnicki tacno i da da brate izgleda ljudski..

Link to comment
Share on other sites

Jaoj poklonio sam oki laser page 4W samo zato sto mu neradi mehanizam za automatsko uvlacenje papira nego mora list po list nisam znao da moze da se koristi za ovakve stvari (kad sam ispao glup ovako neobavesten).

Znaci boju sa lasera ne nagriza kiselina mnogo brzo.Moracu da probam u ovaj moj pljuckavac da ubacim kertridz sa bojom za stampu na plastificiranom papiru mozda i to bude dobro za ove stvari.

Znaci pegla je cudo - koji hakeraj ljudi.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...