Jump to content


Threshold NS 10 for dummies


pera451

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply
.........

A to je znaÄi zamena. Onda je to laća. Njih ima na svakom kiosku.

BC550B/560B su oznaÄeni kao niskoÅ¡umni. Medjutim, Äuo komentare (od ranije) da bez obzira na karakteristike na papiru, BC645B/556B bolje zvuÄe nego BC550B/560B. Onda se postavlja pitanje da li koristiti samo jedne ili druge za sve, ili taÄno kao Å¡to je navedeno 546/556 umesto MPS4250 i 550/560 umesto MPSA18 ??

Druga stvar je kvalitet ovih BC-jaca po naÅ¡im radnjama. Da li tu ima razlika zavisno od proizvodjaÄa, i ako ima, Å¡ta pojuriti?

Ima li nekih komentara na ova dva pitanja?

Link to comment
Share on other sites

@Zen,

probao sam sa Acrobat Reader-om 8.1.1 i Acrobat-om 6, ali ne vidim mirror opciju. Stampac je HP 1010? Da li ta opcija zavisi od Postscript osobina stampaca, ili je nezavisna od njega? Gde se (u kom meniju) nalazi kod tebe?

Kada sam odstampao plocicu, dimenzije koje sam dobio su 90 x 54 mm. Je li to OK?

Imas li bar grubo dimenzije napajacke plocice, da preciznije mogu da definisem upit za izradu?

Ja sam poslao zahtev za ponudu na par adresa, pa cu, kad dobijem odgovor, da okacim informaciju ovde, zbog interesa Bokija i Chede. A u medjuvremenu sam napravio dogovor sa kolegom sa posla da ecujemo sami, ako ovo ne uspe...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...