Jump to content


Saveti za kupovinu polovnog pojachala


gamlet

Recommended Posts

pozdrav svima,

gnjavio sam vas pre koju nedelju oko zvuchnika, poslushao sam po vashim preporukama skoro 100 modela, zaljubio se u chorus focal 807v i treba sutra da ga pokupim, sve je kaparisano i rezervisano...

e sad, ne znam kako, ali fond za zvuk se istopio ;) , i sada trazim kvalitetno i ochuvano polovno pojachalo... listao sam male oglase ovde kod nas na sajtu, listao sam i druge oglase i zamolio bih vas da mi pomognete oko pitanja koja bi trebalo da postavim (mada, znam da su odgovori koje cu dobiti mnogo vazhniji :lol: )... znam da bi bilo najbolje da podjem sa zvuchnicima pa da isprobam pojachalo, i da podjem sa nekim ko se razume (radim na tome, jer ima drug nekoga ko se razume u materiju, pa ga nagovaramo da nam posveti neko vreme)...

ali, znate, potrebna su mi ona osnovna pitanja i podpitanja kad zovem nekoga telefonom da se informishem o stanju pojachala... listajuci 25 strana malih oglasa, vec sam video po vashim reakcijama da je vazhno da nije preprodavac, da bi bilo dobro da je prvi vlasnik, da pojachalo nije otvarano, da nije ishlo na zhurke i da nije preshlo vishe od 100.000 km ;)

dakle, svaki vash savet je vishe nego dobrodoshao, vec ste mi puno puno puno pomogli sa zvuchnicima, preskochio sam mnoge prepreke o koje bi se bez vas sigurno sapleo...

zhiveli i sve najbolje :listen

Link to comment
Share on other sites

Nije lako preporuÄivati kada se ne zna Å¡ta trenutno ima u ponudi na tržiÅ¡tu. Mogao bi da dobijeÅ¡ preporuke za jedno 1.000 modela, ali da ni jednog od tih trenutno nema na raspolaganju. A i pitanje je isplativosti tj. cene. Najbolja varijanta je da ovde u temi napiÅ¡eÅ¡ bukvalno sve modele (oznake, godiÅ¡te) koje si pronaÅ¡ao i njihove cene, pa da prokomentariÅ¡emo.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...