Jump to content


HLADNJACI


Zen Mod

Recommended Posts

Zen, jel ovaj mail sto si postavio u stvari od coveka kojeg si prvobitno spominjao? Glup sam a jak, pa hebi ga, moras da pojasnjavas :lol:

Jel ima neko dimenzije toga? Bata Bane? Na slici mozda deluje da je dovoljan jedan komad za kanal Babelfish-a, ali dok ne budemo imali dimenzije, tesko da mozemo da znamo... zar ne Zen?

Nissal zaboravite, nikada se necemo sakupiti za 500 kila aluminijuma, pa ni za 300...

A ti sp300b ako nagovoris prijatelja da proda jos jedan taj komad dobijas poklon! :plakanje

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 279
  • Created
  • Last Reply

Evo da napisem nekoliko korisnih informacija.

Kontaktirao sam coveka ciji je mejl ostavio Zen Moderator.

Ima da prodaje hladnjake,kutiju,elektrolite.

Hladnjak sa slike(koju je postovao batta bane) je dimenzija 190mm*205mm*47mm, cena je 15evra

Kutija je 5HE dubine 380mm, cena je 120evra

Elektroliti Towa i Sprague, novi, na srafove, vrednosti 18000uF,25000uF... cena je 15evra za komad

Ja sam porucio dva hladnjaka,za koji dan bi trebalo da izvrsimo primo-predaju...

Hvala Zen sto si nas informisao za hladnjake. :(

Link to comment
Share on other sites

Samo malo da se razjasnimo u vezi tih famoznih Towa elektrolita.

Viktor 1986 je malo sumnjicav, razumem ga u potpunosti.Naime na ES forumu 11 03 2006- V1986 je napisao nesto u vezi oglasa o prodaji El.Kond.

Covek koji ih je prodavao zove se Miroslav i tacno je da su neki poskidani iz serverskih racunara, jer je covek radio u Beobanci.

Ono sto je naj bitnije Towa elektrolite koje ja posedujem su stvarno novi, jer servisna sluzba BB.imala je kompletna napajanja kao rezervne delove.

Dva takva napajanja" Nova"(ne koriscena) u fabrickim kutijama (kartonskim)zavrsila su kod mene.S obzirom da imam malo vise godina, poznajem podosta ljudi a samim tim i ko sta ima i ko sta nudi.

A sto se tice Sprague El.Kond. i dan danas imam kartonsku kutiju u kojoj su oni bili spakovani, sa vidnim fabrickim obelezjem .

Ovo sve pisem da posle ne bude da je neko prevarant ili ne!

I najzad taj cuveni Moca iz Beograda je u svari moj nadimak, i tacno je sve sto je doticni Miroslav rekao.

U svakom slucaju ja se ne ljutim .

Pozdrav zeoN_Rider

Link to comment
Share on other sites

Samo malo da se razjasnimo u vezi tih famoznih Towa elektrolita.

Viktor 1986 je malo sumnjicav, razumem ga u potpunosti.Naime na ES forumu 11 03 2006- V1986 je napisao nesto u vezi oglasa o prodaji El.Kond.

Covek koji ih je prodavao zove se Miroslav i tacno je da su neki poskidani iz serverskih racunara, jer je covek radio u Beobanci.

Ono sto je naj bitnije Towa elektrolite koje ja posedujem su stvarno novi, jer servisna sluzba BB.imala je kompletna napajanja kao rezervne delove.

Dva takva napajanja" Nova"(ne koriscena) u fabrickim kutijama (kartonskim)zavrsila su kod mene.S obzirom da imam malo vise godina, poznajem podosta ljudi a samim tim i ko sta ima i ko sta nudi.

A sto se tice Sprague El.Kond. i dan danas imam kartonsku kutiju u kojoj su oni bili spakovani, sa vidnim fabrickim obelezjem .

Ovo sve pisem da posle ne bude da je neko prevarant ili ne!

I najzad taj cuveni Moca iz Beograda je u svari moj nadimak, i tacno je sve sto je doticni Miroslav rekao.

U svakom slucaju ja se ne ljutim .

Pozdrav zeoN_Rider

Link to comment
Share on other sites

Ja se pojacavacima, ozvucenjima, diskotekama bavim preko 30g.Odrzavam ozvucenje u dve svajcarske diskoteke koje sam ja pravio.

Naravno ne sam.

Inace tu poruku si pisao u 17h52min, 11 03 2006.

U zavisnosti od Zenmoderatora ja poznajem 5-6 ljudi koji imaju mnogo vise i hladnjaka i El.Kond.od mene, ali iscupati nesto od njih !!!

Toliko o tome .

Sto se tice modula svega i svacega ima i nije tajna, naravno samo za odabrane i one za koje ja ocenim da im vredi dati nesto .

Nego sta bi sa tim cuvenim hladnjacima.Ja se ne bavim prevarama.

Pozdrav zeoN_Rider

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...