Jump to content


HLADNJACI


Zen Mod

Recommended Posts

  • Replies 279
  • Created
  • Last Reply

Lep primerak pravog hladnjaka... :blah

elem..sto se tice secenja mozes da pitas usluzno da ti iseku u Mehatronici, mislim da rade usluge secenja itd, itd....doneses i za dva dana ti vrate ako si u Beogradu...prvo probaj tamo...

druga opcija je masinska skola na N.Bg-u, ja sam tamo nosioo hladnjake na glodalo za pripremu mesta za tranzistore...

treca varijanta je da nadjesn neku metalostrugarsku radnju ....

ako ni to ne uspes...videcemo da nadjemo nesto....

pozz

P.S. izvinjavam se, na pogresnom mestu sam odgovorio na temu hladnjaci -secenje :o

Link to comment
Share on other sites

Lep primerak pravog hladnjaka... :blah

elem..sto se tice secenja mozes da pitas usluzno da ti iseku u Mehatronici, mislim da rade usluge secenja itd, itd....doneses i za dva dana ti vrate ako si u Beogradu...prvo probaj tamo...

druga opcija je masinska skola na N.Bg-u, ja sam tamo nosioo hladnjake na glodalo za pripremu mesta za tranzistore...

treca varijanta je da nadjesn neku metalostrugarsku radnju ....

ako ni to ne uspes...videcemo da nadjemo nesto....

pozz

Link to comment
Share on other sites

ajd ovako - evo vam mail , pa smarajte coveka - ima hladnjaka , elkova itd

ne znam sta ni koliko ,ali mogu da se prave ampovi a klase sa tim

i ima neku kolicinu toga dovoljnu za nekoliko ampova

hladnjaci su - koga briga novi ili polovni, elkovi su novi

ja nemam nista od te trgovine ,samo da se zna

da imam kintu - sve bih pokupovao i mudro cutao ............ :ruganje hamster

OBRATI PAZNJU - da ne pisem dvaput :

>[email protected]<

mozete i ne morate reci da vas je uputio ZM ........... ne znaci nista

Link to comment
Share on other sites

Zdravo drustvo, ja sam novi. Aktivirao sam se pre 5 minuta i nisam mogao da cutim. Ako ste toliko zapeli za hladnjake sto se ne sastavite i kupite u Nisalu jedan profil zajedno i podelite. Minimalna kolicina je 300kg. Nemaju maloprodaju ali uvek moze da se prevuce preko neke maloprodaje. Ne znam za cenu ali mislim da je dosta jeftinije nego bilo gde drugde. Jedina mana je sto su beli i treba da se obradjuju ali posto je samogradnja u pitanju, turpiju u ruke. Sala, he shvatajte sve bukvalno. Sto se tice secenja ja sam ih sekao kod firmi koje prave aluminijske prozore i vrata i malo vibracione brusilice i smirgle i kao nov je.

Ja imam drugi problem. Kako ofarbati a da lepo izgleda i da se ne ljusti posto kod kuce nemam liniju za eloksazu i kadu za odmascivanje?

Link to comment
Share on other sites

greedy boyz ......

:plakanje

sto duze cekate ...........

kad vam se ukaze prilika uzimajte - 10 ojra ni tamo ni ovamo ;

kad god sam zazmurio i uzeo nesto za zadnje pare koje sam imao , to mi se najvise isplatilo ............ najcesce ne kroz pare ..... :ruganje

koliko vidim - ta jedna strana ce da napravi Babelfish kanal (100WE disipacije ) poprilicno mlakim (hehe samo ipak uzmite u obzir da ja nosim naocare)

Link to comment
Share on other sites

Ljudi,ajde da vidimo i iscrtamo neki profil hladnjaka pa da vidimo ima li zainteresovanih.

Ja razmisljam o dve opcije:

Prva je profil Fisher SK56.Koje je najbolje resenje po meni ali uz blagu modifikaciju.Za visinu bi se dogovorili.

Druga je profil Fisher SK85 ali da rebra recimo budu 5-6cm a ne 4cm i takav profil bi se montirao u samu kutiju a za visinu bi se dogovorili.

Ipak,kada bolje razmislim prva varijanta je najbolja,a ako se isece na pola(a valjda ce svako moci!) to ce biti ujedno i druga opcija koju sam predlozio a visina po dogovoru.

Evo slike onako kako ja mislim da treba...

viktorovpredloghladnjakit1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Zen, jel ovaj mail sto si postavio u stvari od coveka kojeg si prvobitno spominjao? Glup sam a jak, pa hebi ga, moras da pojasnjavas :plakanje

Jel ima neko dimenzije toga? Bata Bane? Na slici mozda deluje da je dovoljan jedan komad za kanal Babelfish-a, ali dok ne budemo imali dimenzije, tesko da mozemo da znamo... zar ne Zen?

Nissal zaboravite, nikada se necemo sakupiti za 500 kila aluminijuma, pa ni za 300...

A ti sp300b ako nagovoris prijatelja da proda jos jedan taj komad dobijas poklon! :ruganje

Link to comment
Share on other sites

dva maila za dva razlicita coveka

ko prije , njemu devojka

dadoh vam dva kontakta, katalog ........ ne mogu vise da ucinim .....sem da vas sibam kandzijom za Nisal group buy . :lol:

ugledajte se na lampovitog choveka.... nije puno tabanao po forumu i dogovarao se , nego je utabanao tabane i nasao hladnjake 8)

:ruganje:D8)8):plakanje

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...