Jump to content


HLADNJACI


Zen Mod

Recommended Posts

nabavio sam vam broj telefona coveka koji je uzeo stanovitu kolicinu Nisalovih hladnjaka ;

nisam bas siguran da li zivi u BG ili Pancevu , radi u Cinema Service Pancevo

sve pojedinosti direktno od njega - tip hladnjaka, cena i ostalo ;

ja samo znam da je voljan da proda pomalo , jer je -kako drugacije- uzeo pola tone :bounce ; hladnjaci - bar ti koje sam video - izgledaju simpaticno

broj telefona cu vam dati na PM ......... koga interesuje

note : postovano i u Babelfish thread

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 279
  • Created
  • Last Reply

bas ne citate post ......... :bounce

svima bacim na PM telefon i ime , pa se vi gnjavite sa coveci ;

ja sam veceras pricao sa njim , video hladnjake kroz proreze na ampovima koje oni ugradjuju za bioskop i pitao coveka gde ih kupuje ;

rekoh - pitam ne za sebe no za fantome sa foruma koji nemaju srece sa otpadima ........... :bounce

on mi isprica da je uzeo kilo toga od nisala i odvezao na selo kod majke , pa ih secka kad i koliko mu treba ; kao - i Kosti je prodao neku kolicinu ..........

coveku su samo noge virile iz rack-a koji je punio,tako da ga nisam mogao smarati vise

dakle - saljem vam podatke na PM i ne pitajte me nista vise ,jerbo ne znam ........

Link to comment
Share on other sites

Nazvao sam T. za Hladnjake.

Objasnjenje preko telefona - oko 10 cm sirok - lici na stari cesalj sa prostorom za montazu TO3 tranzistora,

Odprilike (po secanju) 8 rebara - debljina zida 4-5mm.

Danas je u guzvi, ali rakao je da mozemo da ga nazovemo od ponedeljka.

Takodje, ima li neko sa foruma ko je zainteresovan i da stanuje blizu Kalenic pijace?

Ponudio je da neko dodje i vidi/snimi situaciju na licu mesta.

- Dakle, ima li nekoga ko bi mogao da stupi u kontakt od ponedeljka i da obidje T. u okolini Kalenic pijace te da nas izvesti o situaciji ? :lol:

Link to comment
Share on other sites

ako se radi o onome sa slike "korato" onda je to hladnjak sledecih proporcija HR 300...0.4C/W za 100mmx(40x300mm)..28 rebara

u opisu hladnjaka koje je covek dao preko telefona vise odgovara HR 92...1,2C/W za 100mmx(40x100mm)..8 rebara

oba hladnjaka imaju osnovu debljine 9-10mm... :lol:

pozz

P.S. pokusao sam da prikacim i originalne slike sa kataloga koji je postavio stefaca, ali ne mogu nikako da ih prikacim...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Uh, nabavio sam hladnjake preko nekih svojih veza - skinuti sa starih Iskrinih pojacala, STK 1050 cip je bio na njima.

Dimenzija su 180 mm sirina, 90 mm duzina i 40 mm visina - debljina (10 mm)

Zen, kazi mi da su dovoljni za babelfish .... :o (2 komada po kanalu)

post-1758-128510586044_thumb.jpg

post-1758-128510586044_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Uh, nabavio sam hladnjake preko nekih svojih veza - skinuti sa starih Iskrinih pojacala, STK 1050 cip je bio na njima.

Dimenzija su 180 mm sirina, 90 mm duzina i 40 mm visina - debljina (10 mm)

Zen, kazi mi da su dovoljni za babelfish .... :o (2 komada po kanalu)

Link to comment
Share on other sites

Izgleda da je u zivotu najbitnije da poznajes ljude...

Preko brata sam stupio u kontakt sa covekom koji radi neke uredjaje za koje mu trebaju jaki hladnjaci.

Nije voljan da ih prodaje jer ih i on koristi (i dovlaci sa raznih strana), ali da kazem da je meni po preporuci bio voljan da proda ovaj komad.

Pitao sam ga da li ima nameru da proda jos neki komad (misleci na Vas - kolege sa foruma), ali rekao je da nije voljan-nije mu cilj prodaja.

Eto, kao sto rekoh - u zivotu najbitnije da poznajes ljude...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...