Jump to content


YouTube preporuke - muzika


catalyst

Recommended Posts

Kada napravim post bez reÄi sa smajlijima ili samo +1, Ljuba mi to ekspresno obriÅ¡e "jer nije po pravilima". Mislim da bi isto trebalo da važi i za postove samo sa YT

Pa zar treba bilo kakav komentar za ovu muziku sto sam postavio? Daj opustise malo i uzivaj! Zato sam je i linkovao!

Link to comment
Share on other sites

Pa zar treba bilo kakav komentar za ovu muziku sto sam postavio? Daj opustise malo i uzivaj! Zato sam je i linkovao!

Nije problem oko postavljanja predloga muzike, to je uvek dobrodoslo. Iako se i u ovoj temi povremeno postave video snimci, oni su retki i sluze prvenstveno da se bolje docara predlog albuma koji se slusa.

Postoji posebna tema na kojoj se postavljaju YT klipovi i nalazi se ovde http://www.hi-files.com/forum/index.php?/topic/6663-youtube-preporuke-muzika/

Link to comment
Share on other sites

Å ta je bilo, stari morski vuÄe ?! Ufatila te paranoja. :wave2

Ma, kak'a paranoja, nije to, na trenutak mi se ucinilo da me neko prati, prisluskuje i da mi skida novac sa racuna :lol: . Primetio sam i da mi nocu ne ukljucuju jeftinu struju i da mi je ispod prozora parkiran jedan crni auto ciju registraciju nemam zapisanu u spiskovima registracija :o . Takodje, ponekad mi se cini da cujem neke glasice u glavi, nesto kao "haarp, haarp...bhuuuu, haarp" ali brzo nestanu, pa se ne zabrinjavam mnogo, ionako imam pametnija posla, kao sto je da promenim cetiri sigurnosne brave i tri alarma na ulaznim vratima, ove sedmice sam skroz zaboravio na to :ph34r: .

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...