Jump to content


Kodak


ceki

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Da, treba mi za digitalni fotoaparat i naravno nije ovde kupljen, nemam garanciju. U pitanju je problem mehanickog pokretanja zuma, plasticni zupcasti tockic se "okrnjio". Servis za digitalne fotoaparate "Japan el." mi trazi 5000din. za popravku, kazu to se narucuje zajedno sa objektivom, kao taj tockic...Ja licno sam otvorila kuciste i videla da je samostalan. :oops:

Link to comment
Share on other sites

Ma OK je to, ali ako ne postoji mogucnost porucivanja samo tockica, ne vredi ti to nista ako ne mozes da nadjes samo tockic, vec ljudi moraju sve da poruce.

Kupi Canon Powershot A720 IS sa optickom stabilizacijom i uzivaj. Tesko ces kodak da popravis kod nas a i napolju se to ne popravlja nego baca!

Kodak je uvozio Comtrade kod nas, pa mozda da probas da pozoves njihov servis, ali su oni sve samo ne jeftini!

Link to comment
Share on other sites

jasno mi je sve to, samo, trgovci , proizvodjaci i serviseri sve zajedno mnogo su "kvarni", sad treba zbog malog komada plastike da kupim nov aparat, iako mi je ovaj kao model jos uvek dobar, i sociva su odlicna. A opet posle nekog vremena i na novom aparatu desice se ista stvar, ne mogu da se odlucim da kupim opet digitalca. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...