Jump to content


Sansui


dado

Recommended Posts

  • 1 month later...

Ukoliko se neko pita gde je au9900 sa halo oglasa, eto kod mene je. Prvo izgled, relativno izgrebano i nije bas pazeno spolja gledano. Za sada sve radi. Greje se nesto manje nego AU-D9, ali proizvodi isti miris. Nisam ga otvarao vec sam samo uzivao u novom zvuku. E sad ova moja tvrdnja je kljucna jer mi se u poslednjih par sati obrnuo svet za 360 stepeni. Naime, cini mi se da sam nasao napokon pojacalo za moje skromne Bowerse. Ako se neko seca mog ranijeg posta o kombinaciji B&W DM100 i AUD9 nisam bio zadovoljan. Basovi su mi brujali i to nikako nije bilo prihvatljivo. Kad sam prikljucio 9900 stvar se totalno promenila. I dalje su to jaki basovi, ali nema vise tog neprijatnog tona. Uzivao sam cele veceri dok mi zver nije upalila TV te me oterala na komp. Pravi utisci tek posle detaljnijeg slusanja i ozbiljnijeg uporedjivanja oba pojacala. Ja se osecam ko nekada davno posle prvog izlaska sa devojkom :heat

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

idi na sansui.us i pogledaj domestic vs international models - i dobit ÄeÅ¡ japanski original "zapadnog" X701. //inaÄe na audio-heritage potraži AU-alpha607i :thumbsup2

Kolko vrijedi? JA osobno bi dao za takvog u radnom mint stanju negdje 200-220Eur. (i mislim da je na Ebay nedugo pošao jedan za 218 Eur)

Jer taj ti je u stavri serija 6xx - a svejedno za "cream of cream" valjaju 7xx i 9xx.

@cuno - sretan tvoj kupac :order

Link to comment
Share on other sites

Evo još jednog Sansui - ovaj put D-550 kazetaš. Kupio ga pred vremenom od dobrog prijatelja - koji ga je nakon mnogo mnogo godina neupotrebe poservisirao i onda prodao meni :)

Radi. I uošte ne loše (vrtim kasete koje sam imao u avtomobilu i sviraju sasvim pristojno).

Evo starudije:

7Rj5T8MsKo0ZHUZB.v.jpg

lWUO2h9Z1VJ7NeI5.v.jpg

WzJwP8gU4ulYibyx.v.jpg

YbZLTWBSB2_4lWyg.v.jpg

Link to comment
Share on other sites

Držim palÄeve!

Javi se kada ga nabaviš da kažeš utiske!

Ja sam svojevremeno uživao u TU 417 i mogu ti reći da je to bio najbolji tjuner koji sam imao u životu i po kvalitetu zvuka i po kvalitetu prijema!

Samo napred i nedaj da ti "otmu" ovaj komad!

Pozdrav od Ivana

Link to comment
Share on other sites

Držim palÄeve!

Javi se kada ga nabaviš da kažeš utiske!

Ja sam svojevremeno uživao u TU 417 i mogu ti reći da je to bio najbolji tjuner koji sam imao u životu i po kvalitetu zvuka i po kvalitetu prijema!

Samo napred i nedaj da ti "otmu" ovaj komad!

Pozdrav od Ivana

Ma dobio am ga ja, nego sam u frci oko poste carine i tako toga:).

Sto se tice paypala. Ja imam visu revolving raiffeissen banke. Paypal nalog sam registrovao kao user iz bosne sa adresom u Beogradu i karticom u Beogradu. Verifikovana mi je kartica i poslao sam coveku novac preko paypala na njegov mail, znaci ne direktno preko opcije na paypalu da se placa preko e-baya. Videcemo sta ce biti kada mi stigne tuner onda cu moci da kazem da sve sljaka ok.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam odakle stiže ali ako je Evropa u pitanju možda je najbolje da ti ga pošalju kod recimo nekog rođaka u Sloveniji ili sl. pa da sam odeš po njega, verovatno je to najjeftinija varijanta jer postoje dobri izgledi da prođeš bez carine, špedicije, poštarine i sl.

Tako je meni stiglo par stvari iz evrope i ispostavilo se da sam popriliÄno uÅ¡tedeo i para i živaca.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...