Jump to content


YouTube Highlights


machinori

Recommended Posts

On 3.1.2023. at 23:07, Iron man said:

BTW da ne otvaram novu temu, treba mi pomoć forumaša.

Imam snimak fenomenalno odigranog Tanga ( preciznije Milonge) dobijen preko Vibera ali ne mogu da ga nadjem na NETu (youtubetu). Nešto nevidjeno ali preveliko da se ovde postuje.

PITANJE: Kako naći video na NETu (tubetu)? Ubacivanje kadrova iz videa u pretragu slika nije dalo rezultate

 

On 4.1.2023. at 15:29, Father said:

Nažalost nisam uspeo ništa da pronađem. Moguće da je privatni snimak koji je dalje prosleđen viberom, pa je nekako došlo do tebe. Nisam siguran da se viber video može pretraživati uobičajnim metodama jer su sadržaji privatno kanalisani i zaštićeni od spoljnog sveta.

Kad si uporan ne mora da budeš lep.;) Nadjoh ga. Nažalost ne na NETu nego na Viberu (ponovo mi je poslat sa telefona koji ne briše stare snimke).

Elem , po meni najlepše odigran tango ( pardon Milonga i to najpoznatija Milonga para as Missoes). Igrači su sasvim običan par, ne manekenski gradjene atlete, ali igraju prelepo, bez kerefeka i egzibicija.

Rado bih ga podelio ovde sa vama ali je prevelik 14 MB. Kako da ga uploadujem?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...