Jump to content


YouTube Highlights


machinori

Recommended Posts

Mi smo u velikoj većini slučajeva mogli da se izvučemo sa ovakvim i sličnim stvarima online, jer naši matorci ne znaju mnogo o tehnici. Međutim, nove generacije će imati sve više i više probema da drže stvari dalje od očiju roditelja.

http://www.youtube.com/watch?v=fbNWe_h-s_w

Eh da, bravo care!

Link to comment
Share on other sites

Mi smo u velikoj većini sluÄajeva mogli da se izvuÄemo sa ovakvim i sliÄnim stvarima online, jer naÅ¡i matorci ne znaju mnogo o tehnici. MeÄ‘utim, nove generacije će imati sve viÅ¡e i viÅ¡e probema da drže stvari dalje od oÄiju roditelja.

http://www.youtube.com/watch?v=fbNWe_h-s_w

Eh da, bravo care!

ÄŒekaj, nisam imao strpljenja da odgledam sve.Lik je besan zato Å¡to ga je ćerka tinejdžerka isprozivala na Fejsbuku?Onda je on javno proÄitao njene skrivene poruke (one u kojima ga pljuje) i upucao njen laptop?I to nije prvi put da je strogo kažnjava?

Sick bastard!!!!

Nije ni Äudo Å¡to je ćerka nezadovoljna i frustrirana, kad ima takvog oca.

Link to comment
Share on other sites

Čekaj, nisam imao strpljenja da odgledam sve.Lik je besan zato što ga je ćerka tinejdžerka isprozivala na Fejsbuku?Onda je on javno pročitao njene skrivene poruke (one u kojima ga pljuje) i upucao njen laptop?I to nije prvi put da je strogo kažnjava?

Sick bastard!!!!

Nije ni čudo što je ćerka nezadovoljna i frustrirana, kad ima takvog oca.

Onda nije u redu da pljuješ. :P

Link to comment
Share on other sites

Ja sam stekao utisak da je ćerka drama queen, te da već neko vreme pravi probleme. Takođe, bila je upozorena da će naredni put posledice biti daleko oštrije nego što je oduzimanje laptopa što su praktikovali ranije. Pošto odbija da nađe posao, matori je prelomio da ćerka ne zaslužuje sve ono što joj je obezbeđeno pa je na svoj način rešio da joj odgovori na sporan post u kome je isprozivala i ispsovala roditelje (koji je bio javan za sve, sem za njih), i da je liši tehnike dok sama ne zaradi za istu. Sve na mestu, po mom mišljenju. Nisam roditelj, možda grešim.

Link to comment
Share on other sites

Nisam ni ja roditelj, možda grešim, ali, rednekovi s pištoljom za pojasom mi izazivaju podozrenje.

InaÄe, imam neÅ¡to malo iskustva u Äuvanju dece, nisam ni neÅ¡to veÅ¡t u tome, ali umem da razgovaram i umem da posmatram.Jasno se vidi razlika izmedju dece koja odrastaju s razumnim roditeljima s kojima može o svemu da se razgovara i dece Äiji su roditelji osujećeni sopstvenim predrasudama i promaÅ¡ajima

Link to comment
Share on other sites

Kakav je to totalni haos od drzave bio pre ulaska u EU(i sad je samo manje),secam se da su putokaze premestali kad gde koji stignu.Idemo na more pratimo putokaz za neki granicni prelaz prema Grckoj Kulata pise Kulata 200km,prodjemo kilometar-dva dalje , a ono Kulata 230km i tako jos par puta...

I pored sveg haosa,u pozitivnom su mi secanju kad god odem,i super je tamo na moru,mada nas je manje tamo,jedna reakcija od prosle sezone:

-Rusi?

-Ma ne Srbi.

-aaa, bratko.

Bio sam i jednom na koncertu Stinga u Sofiji,ludi su za njim skroz...

http://www.youtube.com/watch?v=_-Qy-UctMF4

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...