Jump to content


YouTube Highlights


machinori

Recommended Posts

Još malo komentara, sa YouTube-ta...

"The kid handled himself well. I'd be proud if he were my son. Used tremendous restraint after taking the first punch, and only did what was necessary to end the situation. He shouldn't get in trouble for that. I would do the same and tell my kid to do the same."

Ili ovaj, jel vam zvuÄi poznato, možda...

"The "Tell a teacher about bullying" doesn't work cause most Teachers turn a blind eye. Body slamming is more effective!"

Sve, sve... ali ovo je STRAVA !!!

"press 5 repeatedly"... i "tras/fljas/ali bez krc, na žalost" se ponavlja i ponavlja i ponavlja... ENJOY !!!

Link to comment
Share on other sites

Zao mi je sto nemam snimak ali pokusacu da prepricam jucerasnji dogadjaj iz Novog Sada koji je posmatrala moja koleginica,Strazilovska ulica,strogi centar kod Banovine(skupstine).

Policajac se ubedjuje i pokusava da objasni nekom zasto ce mu odrati kozu s ledja zbog nekog prekrsaja(inace okupacija u 24 punkta opet u toku,prosao strajk,malo se ispraznio zatvor od prosle ture),ovaj jadnik se brani,zapomaze na kraju besni i dere se na policajca,predinfarktno stanje,panduru kao ne prijatno,standardne fore,snimaju me sefovi sa svih strana su njihove kamere,moram,izvini,i ja radim za 30000 i te bla bla fore,slusao sam ih i licno.Ipak ostaje pri tome da ce da ga kazni,ovaj covek pada u trans od besa odlazi na sred puta i leze na asfalt-po sistemu "Dalje neces moci,samo preko mene mrtvog".Panduru se valjda totalno slosilo,zgadio prljav lebac,odlazi u auto pali i odlazi.Okolo ljudi,sviraju tapsu i pozdravljaju malog coveka koji je pobedio.Ko u filmu,steta sto neko nije snimio za You tube(mozda i jeste).

Link to comment
Share on other sites

Kad su pre stigli da ga izmontiraju.

Aman bre ljudi, pa pogledajte Å¡ta i kako i odakle postavljate ovde, na forum !!!

Poštovani @grnca, "ovo" sa hitlerom i cunamijem u japanu, je sve samo nije smešno...

Uzgred, ali i pre svega, taj "natpis" www.ustanak.rs koji stoji na YouTube-clipu, i poziva "da bacite pogled" je zapravo ovo...

- http://ustanak.rs/

Jedan odvratan, nebulozni/maloumni/etc... lokal-patriotski mućak, koji nas poziva "da se svi vratimo selu, te da hranimo pola jevrope" !!!

Muka mi je bre više od tih govnojedaca, sve gore od goreg...

Ali, eto... ONI ZNAJU DA TAKO TREBA !!!

GRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR !!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...