Jump to content


YouTube Highlights


machinori

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
20 minuta ranije, vdzele said:

Jedan od razloga što se muzika daleko manje sluša jeste i to što se sluša u lošijem kvalitetu a to je striming. Striminga ima naravno u boljem kvalitetu, ali se ljudi ipak u većini opredele za ono što im je povoljnije i dostupnije.

Mislim da se muzika sada više sluša ako se uzme u obzir OnTheGo slušanje. Hipsteri sa sluške,  one "prosjakinje" (što imaju tašnicu preko ruke i mobilni u ispruženom dlanu) i idu sa slušalicama po gradu, youtube na komp zvučnjacima,...

Pre bilo monster risiver i ...tolko.

Link to comment
Share on other sites

Rekao bih i ja da se danas više sluša (kvalitet reprodukcije i samu muziku ne komentarišem). Iskazana je ukupna vrednost prodaje. Download i streaming eliminišu potrebu za fizičkim medijima, transportom, skladištenjem, licencama... pa je i cena po albumu manja nego nekada. Danas se za 20 e mesečno na Tidalu dobija momentalni pristup biblioteci od 60 miliona pesama, to je nekada bilo nezamislivo...

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Laoshu je ime koje je sebi dao američki poliglota i jutjuber Moses McCormick. Sam je učio kući različite jezike. Pratio sam ga dosta dugo. Pričao je preko 50 jezika, uključujući i srpski. Upravo sam saznao da je preminuo, pa sam tužan. Bio je sjajan čovek, mogao sam satima da gledam njegove snimke. Kad god želim nešto da me nešto oraspoloži - njega sam puštao.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...