Jump to content


Jel vam ovo poznato ?


DARKOB

Recommended Posts

mislim, kad bi neupucen audiofil donosio zakljucke o srbiji na osnovu audia (audija:)), skoro pa da smo velesila

jako dobre pozicije napolju:

teresonic

karan

vista (trafomatic)

pedja rogic (audial)

tu negde blizu (da ne kazem bubling under)

solaja audio

kult (poznavaoci znaju):

jelicic

solidan status:

darko tatic

tibor sindric

pitanje organizacije itd:

miroslav petrovic

zoran dimovski

dejan dobrin

da ne pominjemo lokalne legende tipa djoka kenjalo, dragic dragicevic i ostali....

:)

Link to comment
Share on other sites

ajd da osvezimo:

jako dobre pozicije napolju:

teresonic

karan

vista (trafomatic)

pedja rogic (audial)

NAT

RAAL

KORATO

tu negde blizu (da ne kazem bubling under)

solaja

kult

jelicic

solidan status:

darko tatic

tibor sindric

pitanje organizacije itd:

miroslav petrovic

zoran dimovski

dejan dobrin

Link to comment
Share on other sites

Čitao sam onu jednu temu o Koratu, nešto ste šturi bili o tome.

Kakva su uopće vaÅ¡a miÅ¡ljenja o njihovim komponentama, gdje ih zvukovno svrstavate, zaÅ¡to je relativno malo Äak i kod vas zastupljen u vaÅ¡im sistemima?

Link to comment
Share on other sites

Prvi put cujem za N.N Acoustic. Pogledao sam njihove zvucnike na sajtu i moram da kazem da mi se veoma sviđa sto vidim. Kvalitetna izrada, custom made ribonci, simpatican vanjski dizajn,...

Odmah se uoci da ne ide za neki slamperaj nego za ozbiljne proizvode u koje je ulozeno mnogo truda i vremena. Ove stvari bi veoma rad cuo. :listen

Takođe i onog prekrasno urađenog lampasa na prijasnji strani. :)

Pozdrav!

Link to comment
Share on other sites

Čitao sam onu jednu temu o Koratu, nešto ste šturi bili o tome.

Kakva su uopće vaÅ¡a miÅ¡ljenja o njihovim komponentama, gdje ih zvukovno svrstavate, zaÅ¡to je relativno malo Äak i kod vas zastupljen u vaÅ¡im sistemima?

Link to comment
Share on other sites

Nemam ninakvih namera da Koratu ili bilo kome pravim reklamu ili antireklamu, ali jedan njihov fan s ovih prostora je promenio pravu paletu njihovih pojacala, svako malo updatirao tranzistore, kondenzatore i ostalo kod proizvodjaca i nikako da nadje ono pravo u zvuku... Na kraju je kupio Denon PMA-2000AE za 1600Eu i kaze da se "rodio". Komercijalni amp od 80Wpc nadsvirava, kaze, sve Korato modele za bar dve klase...

Ponavljam, nemam nikakve interese za/protiv Korata, samo pricam kako je meni prepricano od doticnog. Licnog iskustva sa Koratom nemam, osim par poseta prodavnici gde su ljudi bili prilicno korektni.

Link to comment
Share on other sites

Nemam ninakvih namera da Koratu ili bilo kome pravim reklamu ili antireklamu, ali jedan njihov fan s ovih prostora je promenio pravu paletu njihovih pojacala, svako malo updatirao tranzistore, kondenzatore i ostalo kod proizvodjaca i nikako da nadje ono pravo u zvuku... Na kraju je kupio Denon PMA-2000AE za 1600Eu i kaze da se "rodio". Komercijalni amp od 80Wpc nadsvirava, kaze, sve Korato modele za bar dve klase...

Ponavljam, nemam nikakve interese za/protiv Korata, samo pricam kako je meni prepricano od doticnog. Licnog iskustva sa Koratom nemam, osim par poseta prodavnici gde su ljudi bili prilicno korektni.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...