Jump to content


Dizajn i jubilarni broj


machinori

Recommended Posts

Jedno zapazanje estetske prirode:

Po mom skromnom misljenju, casopis je nekako modernisticki/plasticno dizajniran (font, prelom...), a mislim da bi neki malo klasicniji/topliji/old_school dizajn vise lezao i vise bio u skladu sa tematikom kojom se casopis bavi.

Eto cisto neko moje isljenje, zanima me i drugi sta misle.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Nov sam na forumu,i posle malo premisljanja odlucio sam da se ukljucim u rad foruma.Pre svega hteo bih da cestitam izlazak jubilarnog broja casopisa.Hvale vredno je to sto ste uspeli da odrzite ritam izlazenja u zemlji Srbiji,uz neprestan rad na podizanju kvaliteta clanaka,i opsteg izgleda casopisa.Nov dizajn je osvezavajuci.Pregled trzisnih cena zastupnika je sada citljiviji i laksi za snalazenje.I ono sto je glavni adut i ne sumnjiva vrlina samog casopisa dobar balans i objektivnost u tekstovima testiranih uredjaja,bez obzira sto najveci broj zastupnika audio firmi cini okosnicu Vaseg marketinga.Sa zeljom da uspesno i dugo radite na sirenju audio kulture ali i edukacije novih poklonika ovog hobija,zelim celom timu ,casopisa koji stvarate za nas ,jos puno ovako dobrih brojeva.

Link to comment
Share on other sites

Tekstovi su zaista sve bolji i bolji. Jedino mi se dizajn naslovne strane više sviđao kod starijih brojeva, bio je manje šaren, a fotografija samo jedne kopmonente uz crni/beli naslov je delovala kao najelegantnije rešenje. Dobro, ovo je već potpuno subjektivna stvar...

U svakom sluÄaju keep up the good work!!!

Link to comment
Share on other sites

Jedno zapazanje estetske prirode:

Po mom skromnom misljenju, casopis je nekako modernisticki/plasticno dizajniran (font, prelom...), a mislim da bi neki malo klasicniji/topliji/old_school dizajn vise lezao i vise bio u skladu sa tematikom kojom se casopis bavi.

Eto cisto neko moje isljenje, zanima me i drugi sta misle.

Link to comment
Share on other sites

Pa nego sta ste nego low budget? Komercijala cista, sem par prikaza, koji su vrlo retki!

Gde su ozbiljni brendovi? Nema ih naravno, jer na nasem trzistu nema bas previse kupaca za to!?!?!?!

Ne vidim sta je lose u tome, tako je kako je, samo sam rekao da vam zato takav dizajn i prilici, sta vise, mislim da je odlican, kao i fotke, koje su verovatno bolje nego u bilo kom casopisu tehnicke orijentacije kod nas a i sire!

Link to comment
Share on other sites

a da bude mozda kruznog oblika (lici na zvucnik)...ja mislim da bi to bilo hit :oops:

i da nema tekst...nego da se slusa preko sacd??? a na lcd ti pice fotke!!! da ali pitanje je onda da li ti treba onaj kruzni oblik...e to ce biti kao neki volan sa kojim saltas sa teme na temu...i sve to za 200din

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...