Jump to content


sony dsc-p200


milan019

Recommended Posts

po danu je ok. ali u sobi i uvece-nocu ako zadrzim prst na okidacu i ako samo pritisnem razlika je velika jedna je mutna a druga ispadne ili dobra ili mnogo osvetljena, probao sam da pojacam i smanjim blic ali kao da nema pravila trebam da slikam nekoliko puta istu stvar pa da slika ispadne dobra- mozda je aparat malo zahtevniji trazi vise podesavanja stvarno neznam,

pokusacu da postavim i slike

Link to comment
Share on other sites

Pa naravno. Nocu ima malo svetla za kvalitetnu fotku. Preporucuje se da se nocu slika sa stalkom, jer ako aprarat drzis u ruci, zbog duze ekspozicije ce snimiti i pokrete koji ce se manifestovati kao razmazana slika, jer koliko god da mirujesm, ipak drhtis i pomeras se. Nadam se da si me razumeo :evil:. Stavi na Auto i slikaj, tako ce aparat sam da startuje blic nocu i nece povecavati previse ekspoziciju tako pa ces i iz ruku moci da napravis korektnu fotku. Trebas da proucis malo materiju pre nego sto ces zaista poceti da dobijas fotke zadovoljavajuceg kvaliteta bilo sa ili bez blica, bilo nocu ili danju.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

I ja imam Sony DSC-T70 i takodje imam isti problem, mada sam relativno svez u upotrebi doticnog jer sam ga kupio pre neki dan. Prepun je funkcija tako da sam jos uvek u isprobavanju. A do sada sam slikao sa Fuji Fine Pix S5600 koji jos uvek imam i razmisljam da li da ga prodam , i nikada nisam imao problema sa slikom uvek je bila kristalnani cista .

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...