Jump to content


Upravo kupljeno/naruceno .... CD/LP/...


ninja

Recommended Posts

Smithsonian Folkways Recordings su respektabilni Äuvari folk nasleÄ‘a. Neka od njihovih izdanja su mi bila od neprocenjive vrednosti u istraživanju fenomena ameriÄke folk muzike.

JuÄe sam za smeÅ¡nih 100din pazario gotovo netaknut primerak LP-ja:

V.A. - Folkways: A Vision Shared - A Tribute to Woodie Guthrie And Leadbelly, CBS/Suzy, 1985.

Na albumu raznovrsna grupa izvoÄ‘aÄa interpretira pesme iz Smithsonian zaostavÅ¡tine ove dvojice legendarnih majstora.

Info: http://www.7digital.com/artists/various ... ght-Irene/

Link to comment
Share on other sites

V.A. - Folkways: A Vision Shared - A Tribute to Woodie Guthrie And Leadbelly, CBS/Suzy, 1985.

Slusao ovu plocu bas pre neki dan, posle 15 godina. I dalje nista.

Evo novina kod mene:

Nove ploce, po 12e.

plocelr4.th.jpg

A, zahvaljujuci jednom clanu foruma, konacno se kod mene vrti ova neodoljiva disco-jazz naiva

kimbn6.th.jpg kim1lr7.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Licencno izdata za PGP razna A&M izdanja kupljena za vikend,lepo se slazu uz moje lupetanje na razne teme na forumu,ovlas stignem da bacim pogled i na Unicaja-Tau(Tau gubio posle petnaestak minuta petnaestak razlike,sada pet minuta pred kraj ima +12)...ziveo godisnji!

post-2368-128510620573_thumb.jpg

post-2368-128510620581_thumb.jpg

post-2368-128510620586_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kupljeno proÅ¡le srede na koncertu u SKC-u. Mnogo dobro, kao i sam koncert. Reko bih da Steve zvuÄi kud i kamo bolje u akustiÄnoj verziji.

P.S. Postoji mala greška u spisku pesama, izostavljena je "What comes after" između druge i treće pesme na drugom disku.

post-2754-128510620739_thumb.jpg

post-2754-128510620804_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Jel ih gledas na leto uzivo?

Nacuo sam da dolaze. Gde sviraju? Bilo bi dobro da bude na otvorenom, zamalo da najebem prosli put - suzavac i tako to... samo iskustvo prekaljenog demonstranta i navijaca mi je spasilo vugla. :D

E da, idem! ;)

P.S. Evo nasao sam, Smederevo. Trebalo bi da se odvucem...

P.S.S.

Inace opet odvukosmo temu u off. :):D Da se vratimo na temu "Kokov sistem" , nju smo ionako potpuno demolirali...

Link to comment
Share on other sites

P.S.S.

Inace opet odvukosmo temu u off. ;):D Da se vratimo na temu "Kokov sistem" , nju smo ionako potpuno demolirali...

cool ;)

Bilo bi dobro da bude na otvorenom, zamalo da najebem prosli put - suzavac i tako to... samo iskustvo prekaljenog demonstranta i navijaca mi je spasilo vugla. :)

post-169-128510634363_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

zapad je cudna stvar....

zadnje vreme sam nesto u soul fazonu...., i danas u fnac-u nadjoh carlu thomas -the queen alone...odlican disk -americki sundazed ( 20,50 eura),,,, i, (zbog toga uvodni komentar) nathaniel mayer- i just want to be held luksuzno izdanje na heavy vinilu (mozda cak i 200g) izdavac munster records , USA za 7.5 eura . snimak referentni ,muzika super, chicha peva pa razbija(izgleda ko ibrahim ferrer)..tek na internetu nadjoh podatke o izvodjacu( nema ga u knjigama koje imam o soulu) medjutim 7,5 eura????!!!!!!????jos iz usa????!!!!u fnac-u koji nije jeftin?????

ko nas dere, odnosno ko nas sve ne dere????

Link to comment
Share on other sites

zapad je cudna stvar....

zadnje vreme sam nesto u soul fazonu...., i danas u fnac-u nadjoh carlu thomas -the queen alone...odlican disk -americki sundazed ( 20,50 eura),,,, i, (zbog toga uvodni komentar) nathaniel mayer- i just want to be held luksuzno izdanje na heavy vinilu (mozda cak i 200g) izdavac munster records , USA za 7.5 eura . snimak referentni ,muzika super, chicha peva pa razbija(izgleda ko ibrahim ferrer)..tek na internetu nadjoh podatke o izvodjacu( nema ga u knjigama koje imam o soulu) medjutim 7,5 eura????!!!!!!????jos iz usa????!!!!u fnac-u koji nije jeftin?????

ko nas dere, odnosno ko nas sve ne dere????

Nathanial Mayer je tata!

ProÅ¡logodiÅ¡nji njegov album (bluz!) je sjajan. Mene je vinil iz NemaÄke sa pp troÅ¡kovima doÅ¡ao oko 12-13 €. Isti taj sam nalazio na ameriÄkim sajtovima i za svega 8$, ali bez mogućnosti slanja u Srbiju, ili je prepreka bio sveprisutni Pay-Pal.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...