Jump to content


Upravo kupljeno/naruceno .... CD/LP/...


ninja

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ima li neko ideju gde mogu da nabavim CD Louis The last king of the Balkans? Na groove land su me zavlacili mesec dana i na kraju mi vracaju pare. Na jos par sajtova sam proverio, niko ga nema na lageru. Da nema neko od forumasa ovaj CD, pa da se dogovaramo?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Poradovao se izdanju Del Arno Bend koje je Mascom izdao, narucio u priorder periodu ali je usledilo veliko razocarenje, obe ploce krive.
Fabricki takve, u razgovoru sa izdavacem uvazili naravno reklamaciju i pristali da vrate novac jer ne mogu da garantuju da ako mi i zamene za novu da nece biti isto takva.
Konstatovali da imaju bas dosta reklamacija na ovo izdanje.
Zato oprez, ne kupujte Reggaeneracija plocu.

Sent from my SM-A530F using Tapatalk



20220619_131256.jpg20220619_131137.jpg

Link to comment
Share on other sites

Upravo stiglo, kupljeno u pretprodaji na francuskom amazonu, sa svim troškovima 170€.

Trenutno na Juno je toliko bez carine i troškova za FedEx, a na ostalim amazonima i discogs-u izađe oko 200€ najjeftinije sa svim troškovima dostave, carine i kurirskih službi, jer ovolika kutija nema šanse da promaši carinu i svi šalju preko neke kurirske službe.

Koliko vidim svi DM boxovi koji su do sada izbačeni su otišli sa cenama na gore, neki manje, a neki debelo, po nekoliko puta.

28A652B3-C24F-473E-89A7-3321140AD648.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...