Jump to content


Upravo kupljeno/naruceno .... CD/LP/...


ninja

Recommended Posts

I meni, i meni, i meni :o8)

Definitivno moram da kupim gramofon. Upravo sam preslusao CD, nije los album, ali bije... probija. Da li sam se razmazaio, sta li je, ali nabudzen je samo tako.

Na prvo slusanje svidja mi se peace onako dosta, plus jos par...

Idejna kompilacija zadnja 2 albuma i malo prljavstine s-pocetka DM-a - Mislenja sam da su sve IDEALNE za LIve izvodjenje 20-og :)

Link to comment
Share on other sites

Idejna kompilacija zadnja 2 albuma i malo prljavstine s-pocetka DM-a - Mislenja sam da su sve IDEALNE za LIve izvodjenje 20-og :o

Nisam preteran fan DM (joÅ¡ sam na great reward mudro zakljuÄio da su otprilike rekli Å¡ta su imali da kažu), ali sam ljudima koje poznajem a koji idu na koncert toplo preporuÄio da presluÅ¡aju novi album. Ti ljudi su potpuno uvereni da će imati nekakav poseban tretman i set listu 'prilagoÄ‘enu Srbji'...

Link to comment
Share on other sites

Kao i svaki njihov koncert koji se postalbumski pojavljuje za siroke narodne mase - bojim se da ce prvo da presviraju novi albim sa stanovitim "starim"hitovima pa ce tek onda "Back to the future"po onome sto je po babi i po stricevima u svakom slucaju dobro ozvucenje je uvek pratilo njihove koncerte te opustimo se do 20-og :o

Link to comment
Share on other sites

Ako je Modern Times bio urban, ovaj novi je seljaÄki.

Dobar je novi Dylan - jako dobar!

tako kazu po amazon-u 8) ,ja ni sa modern times nisam imao nekih velikih problema,mada kazu da je od trilogije time out of mind/love and theft taj najslabiji 8) ..stednja?..to meni bas nesto ne ide oko nekih izvodjaca :) ,ovde sam bar pod isti kalup resio kupovinu LP-a za CD-om zajedno 8) posto ce biti zajedno 2LP+CD..

Zadnjih par snimaka Dylan-a mi nekeko odgovara :o,pre par minuta sam baszavrsio sa slusanjem modern times-a,sa Lp-a :)

post-1799-128510828238_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

..stednja?..to meni bas nesto ne ide oko nekih izvodjaca :o

Ide, ide...

Posebno kod onih koji su toliko zaradili (zasluženo) da svaki naredni album mogu da dele okolo za dž.

U nacionalnu i versku pripadnost ovaj put ne zalazim 8)

U pomenutoj trilogiji Modern Times meni najbolji.

Mada, zaista ga ne posmatram kao deo te trilogije, već upravo onako kako sam napisao u prvom svom postu na ovu temu - kao parnjak ovom novom. Lice i naliÄje, glava/pismo, ili tako nekako.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...