Jump to content


Upravo kupljeno/naruceno .... CD/LP/...


ninja

Recommended Posts

@pera451

sad bi ti još i da biraš... :(

Å¡alu na stranu, Å¡to se soniÄnog dela tiÄe originalni masteri i remasteri za box-set se gotovo ne razlikuju, tako da jedini razlog za kupovinu box-seta može biti kolekcionarske prirode ...najnoviji remasteri iz 2007-me se dosta razlikuju od originalnih ali jedino po tome sto su nekvalitetniji, preglasni i prekompresovani :( ...moj savet - zaobiÄ‘i ih...

Link to comment
Share on other sites

Posle ko zna koliko godina... Pa skoro 30...!

... sam se konaÄno dokopao originalnog izdanja prvog UB40 albuma. :(

Za muziku to i nije bitno, ali vazda mi je smetalo to Å¡to se neko genijalno dosetio da nas u Jugoslaviji ne zanima obrazac za nezaposlene u Engleskoj te da će nam njihove njuÅ¡ke biti zanimljivije. I time razbio celu koncepciju ovog izdanja. No, sad je konaÄno sve na svom mestu :(

post-2463-128510819739_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

u @ninjatown-u ;) kupljeni second-hand LP-i :lol: :

Miles Davis "Aura"

Otis Reding "The dock of the bay"

Count Basie "Mostly blues..and some others"

Little Feat "Let it roll"

John Mellencamp "Scarecrow"

Donald Fagen "Nightfly"

John Martyn "Piece by piece"

Dr.Hook "Sylvia's mother"

Santana "Welcome"

Santana "Zebop"

Oscar Peterson&Dizzy Gillespie

Santana "3"

King Sunny Ade"Live ju-ju"

Duane Allman "An anthology 1"

Robbie Robertson "Storyville"

Robbie Robertson "Robbie Robertson"

thanx @ninja za adrese ;);)

Link to comment
Share on other sites

Preporucujem prodavnice ploca u Becu: Record Shack (soul, 60's beat), Record Bag (mod, power pop), i jednu sa polovnim vinilom kojoj ne znam ime (sredina Mariahilferstr. pa u maloj poprecnoj ulici desno; fin izbor beat/garage/psyche ploca iz 60-ih i CD reizdanja):

? & THE MYSTERIANS "Action" LP (1st pressing, ex/nm!)

THEM "Angry Young Them" LP (reissue)

THE (PAUL COLLINS) BEAT s/t LP (reissue)

THE SORROWS "Take A Heart" CD

THE MOTIONS "Introducing..." CD

LINK QUARTET "Beat.It" CD

THE PRISONERS "Wisermiserdemelza" CD

THE THANES "No No No No" 7"

Link to comment
Share on other sites

polovnim vinilom kojoj ne znam ime (sredina Mariahilferstr. pa u maloj poprecnoj ulici desno

sa kog kraja Mariahilfer kad ides je sa "desne strane"?(Opera/WBH) :wave2

Jucerasnje nabavke,LP-i:

Dickey Betts"Great Southern"

Van Morrison "Hymns to the silence"

Velvet Underground "Velvet Undeground"

John Mellencamp"Whenever we wanted"

Waterboys "This is the sea"

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Poz !

Ja sam pre jedno dve godine pokusao jednom da porucim sa amazon .de i nije mi stigao paket od tri diska .

Vidim da ovde svi porucujete sa .uk i da to stize

Pa ako moze objasnjnenje koji je postupak kolike su dazbine van cene diska i koliko diskova je najbolje da porucim od jednom

Link to comment
Share on other sites

Poz !

Ja sam pre jedno dve godine pokusao jednom da porucim sa amazon .de i nije mi stigao paket od tri diska .

Vidim da ovde svi porucujete sa .uk i da to stize

Pa ako moze objasnjnenje koji je postupak kolike su dazbine van cene diska i koliko diskova je najbolje da porucim od jednom

Verovatno tvoji lokalni poštari imaju lepljive prste... :wave2

Treba ti internet kartica.

Ako uspeÅ¡no prodjeÅ¡ proceduru naruÄivanja (naruÄiÅ¡ da ti Å¡alju kao obiÄno pismo), trebalo bi da ti stigne. Na 7 CD-ova, ukupne vrednosti 56.5 Eur, pakovanje i poÅ¡tarina iz UK. mi je oko 12.5 Eur.

Od tvoje carine zavisi da li će ti zaraÄunati PDV i carinu, Å¡to može biti priliÄan iznos.

Link to comment
Share on other sites

Dosadasnja iskustva iz sekcije "Samogradnja" ukazuju na to da carinici iz Vojvodine generalno imaju vise razumevanja za kulturne i samograditeljske potrebe gradjana, dok se u Beogradu izgleda vise brinu za polupraznu drzavnu kasu...

Tako da ako mozes da narudzbine vrsis preko neke "severne" adrese, mozda to i nije tako lose. Ja cu ubuduce samo tako...

Link to comment
Share on other sites

Ne brini, omot su delimicno ispostovali, ta slika koju si okacio je sa druge strane omota. :D Ono sto je mnogo bitnije, nisu...

hja.."Florence sur les Champs Elysées" za mene jos uvek jedna od omiljenijih stvari od Miles-a..loodo,loodo..tu je Miles bio zaljubljen do j@ja :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...